18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skołowany

~Sunday • 2019-09-26, 07:31

Co za sierota :facepalm3:

ScrappyCoco

2019-09-26, 17:01
nowynick napisał/a:

Jak sierota jak mama już tuli?



Sierota nie ma mamy.


ridin2

2019-09-26, 17:39
pewnie największy cwaniak we wsi a zbroje obsrał

Misiek_KRK napisał/a:

Zawsze się zastawiam, czy ja jestem nadopiekuńczym ojcem, czy Ci rodzice z filmików są bezmózgami. Logicznie patrząc na dziecko umieszczone w oponie ciężarówki spodziewam się, że:
- może wypaść po drodze,
- może przewrócić się razem z kołem łamiąc rękę lub nogę,
- może wcisnąć sobie łeb do opony (jak na filmie)
i dopiero wtedy podejmuje decyzję czy wsadzam tam dziecko, czy jednak nie.
Tu jak widać najpierw zrobili, potem pomyśleli. Skończyło się strachem dziecka, ale mogło dużo gorzej.




a ty wyżej nie dramatyzuj, po drugie gdzie tam widzisz droge? po trzecie przy takiej prędkości co najwyżej może się skończyć paroma siniakami i po trzecie to idź zobacz czy Twojemu dziecku cos się nie stało bo moze sobie krzywde zrobiło bawiąc się własnymi palcami i po ostatnie zluzuj majty, dzieci gorsze zabawy wymyślają i nic im sie nie dzieje

Xs...........33

2019-09-26, 18:44
Ale p*zda

spoon17

2019-09-26, 19:22
p*zda w świecie kozak w necie.

in...........ei

2019-09-26, 21:06
Wiewór napisał/a:

Lepiej mama niż ksiądz.



Skąd wiesz? :D

Misiek_KRK

2019-09-26, 23:10
ridin2 napisał/a:

pewnie największy cwaniak we wsi a zbroje obsrał

a ty wyżej nie dramatyzuj, po drugie gdzie tam widzisz droge? po trzecie przy takiej prędkości co najwyżej może się skończyć paroma siniakami i po trzecie to idź zobacz czy Twojemu dziecku cos się nie stało bo moze sobie krzywde zrobiło bawiąc się własnymi palcami i po ostatnie zluzuj majty, dzieci gorsze zabawy wymyślają i nic im sie nie dzieje



Ciebie musiała matka upuścić podczas porodu, bo taki głupi jesteś? Koło pokonuje drogę poruszając się z punktu A do punktu B. Ale żeby to wiedzieć trzeba skończyć przynajmniej podstawówkę.

qmaverickq

2019-10-25, 11:31
Da silvy od dziecka się uczą jak życie tracić.

Antyy

2019-11-06, 20:29
Od razu na buty go