18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skok z wieży w celu zabicia się

fantastico • 2016-12-28, 09:25
Przejście w bezwładność opadając w dół w celu zabicia się popełnieniem samobójstwa.


rumpelstiltskinxxx

2016-12-29, 22:57
fantastico nawet na święta sobie nie odpuściłeś, rozumiem że jesteś nierobem, ale nie każdy ma tyle czasu co ty, ja na przykład czasem wpadam tylko na godzinę lub na pół na dzień i jak widzę tematy z tym ch*jowym opisem, zamiast np. kolizja i od do, to coś tam pie**olisz, CV też ch*ju do pracy będziesz tak pisał i tłumaczył że poprawnie?


ogólnie to bym Cie olał, ale mam internet 250mb raz w miesiącu nowy system, czasem na 2 miechy, muszę instalować dużo programów ze względu na moją pracę, więc mój komputer musi być sprawny, a instalowanie czasem nie znanego oprogramowania potrafi zabić winde w jeden dzień, ch*j ile kosztował ale kosztował w tym roku, strona w sadolu i tak długo się ładuje, nawet bardzo długo a ty k***a jesteś gorszy niż te ich ciasteczka i cały j***ny spam


ale spoko było tu kilku jak Ty co kopiowali tylko wszystko z jednej strony, mieli multi i kozaczyli, na sadolu jest bardzo dużo zdolnych ludzi czasem nawet bardzo młodych i nie długo nie będziesz dalej walił do swoich uzyskanych piw tylko znowu do aż boje się pomyśleć do czego

i na koniec, nie odpowiadam na tego posta i mam wyj***ne, a P pan panie krzyks czy jak tam Panu proszę się nie wypowiadać bo zawszę piszesz pod jego filmami pozytywy i dajesz mu piwa, a jesteś modem i to stronniczym


zapomniałem ilość to nie jakość k***a

nielogiczny

2016-12-29, 23:05
no dobra,od kilku tygodni czytam te nazwy filmikow

powaznie trzeba teraz spojlerowac filmik?
kazdy?

SpijaczWymiotów

2016-12-30, 04:25
nowynick napisał/a:



Widzę dzisiaj jesteś w dobrej formie :amused:


Na pewno nie w intelektualnej no chyba, że fantastico umie opadać w górę... :roll: