18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skok z balkonu

Ksaviq • 2023-05-29, 00:50
Chociaż pomachał


bercisko

2023-05-29, 05:39
Zakop, informacja nieprawdziwa. Gdzie zdjęcie truchła?

trambulator

2023-05-29, 07:11
bercisko napisał/a:

Zakop, informacja nieprawdziwa. Gdzie zdjęcie truchła?



Bertasku, to nie ten portal, żebyś coś tu zakopywał :D

~_Killa_

2023-05-29, 07:19
trambulator napisał/a:

Bertasku, to nie ten portal, żebyś coś tu zakopywał



chlop sie pewnie pomylil z jakims smiesznym wykopkiem dla gimbozjebow :lol:

bercisko

2023-05-29, 08:52
trambulator napisał/a:

Bertasku, to nie ten portal, żebyś coś tu zakopywał



Uwielbiam zapach prowokacji o poranku :-)

KoniecZartow

2023-05-29, 10:31
bercisko napisał/a:

Uwielbiam zapach prowokacji o poranku



Jak każdy zjeb bez życia. Za robotę się weź, a nie matce na portfelu ciążysz.

needsomefps

2023-05-29, 10:51
Głupie ruski skaczą z balkonu pod ten refren piosenki

SantaMaria

2023-05-29, 11:43
Ja nie rozumiem, każdy miał gorszy okres w życiu ale ja np. NIGDY nie miałem myśli żeby się zayebać... kogoś tak ale robić krzywdę sobie? Dla mnie to niepojęte

kosioraldo

2023-05-29, 12:43
Tu pasuje zdjęcie gowniaka z hoop cola co jest podpisane pije żeby zapomnieć, p*zda nie zaznała prawdziwych problemów i życia na tym świecie ech, gostek bez nogi jakoś k***a żyje i ma się dobrze a takie chłystki walą samobója ten świat takich p*zd zrodzi jeszcze wielu bo on sam zmierza ku idiokracji, wczoraj prowokował mnie coś podobnego do chlopa ale w sumie to nie wiem co to było może quesadilla albo inny bezplciowiec, aż się nóż w kieszeni otwiera jak się pomyśli że parę setek lat temu ludzie potrafili stworzyć broń samochody i inne wynalazki, teraz wymyślają lgbt multikulti i normalizacje bycia zboczonym degeneratem, co rusz na tym zj***nym fb mi wyskakuje jakąś historia że bycie swingersem dobrze wpływa na małżeństwo k***a mac a niech to ch*j strzeli, parę lat i na fb będą ludzie wstawiali zdjęcia ku*asow zamiast siebie, kobiety p*zdy będą wstawiać a potem przy kawie będą plotkować "Ewa zobacz jakiego ma dużego dzyndzla Jowita spod piątki, no a ten Brownie ma ch*ja jak rakieta" szkoda gadać

slavcis

2023-05-29, 12:52
UWAGA k***A !!! GÓWNO LECI !!!

kosioraldo

2023-05-29, 12:54
Wszyscy tak pie**ola że Rosja to jakaś zapierdziala dziura, a ten zachód zalany lewactwem, wkrótce i u nas to będzie bo trzeba się przystosować do tej śmierdzącej Unii, ja wolę żyć tam gdzie ludzie mają moralność, zalali nas ukraińskim syfem i będzie coś z tego tylko idiota jest w stanie myśleć że oni nas lubią

Saw

2023-05-29, 14:39
kosioraldo napisał/a:

Wszyscy tak pie**ola że Rosja to jakaś zapierdziala dziura, a ten zachód zalany lewactwem, wkrótce i u nas to będzie bo trzeba się przystosować do tej śmierdzącej Unii, ja wolę żyć tam gdzie ludzie mają moralność, zalali nas ukraińskim syfem i będzie coś z tego tylko idiota jest w stanie myśleć że oni nas lubią



Weź ruska k***o sp***alaj. "Rosja i moralność".

outsidre

2023-05-29, 15:41
w sumie słuszne wyjście bo pewnie na jutro miał się stawić do wojenkomatu po zardzewiałego kałasza bez nabojów.

psotna_cipka

2023-05-29, 20:42
ch*jowy kamerzysta, nich się lepiej powiesi.

kosioraldo

2023-05-29, 20:59
Saw napisał/a:

Weź ruska k***o sp***alaj. "Rosja i moralność".



Morda pecie j***ny ruska k***a to jest twoja stara frajerze spod społem, dostałbyś liścia w tą brudna mordę byś zatkal to rozj***ne dupsko, weź starego ogarnij żeby ta twoja ruską stara zabrał już bo od ku*asow nie chce odejść, jaja już wydmuchane a ona dalej ssie k***a

Saw napisał/a:

Weź ruska k***o sp***alaj. "Rosja i moralność".



Widzę śmieciu ze prawie każdy komentarz związany z ukraina kto tu k***o jest onuca brudny śmieciu, nikt nie chce na tej stronie jakiś opłacanych pedałów co mają lizać dupe Ukraińca won śmieciu