18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skok z 11 piętra

Qunda • 2017-05-07, 15:38
Tragedia w Lublinie. Z 11 piętra w bloku wyskoczył 25-letni mężczyzna. Upadek przeżył, ale w ciężkim stanie trafił do szpitala. Gdy policjanci weszli do jego mieszkania, znaleźli tam zwłoki kobiety. Jak poinformowała Renata Laszczka-Rusek z policji w Lublinie, mężczyzna, który skoczył w sobotę z dachu budynku to 25-letni mieszkaniec Lublina.
Foto z http://tiny.pl/g1t9h



Foto z fejsa :roll:

Przypadek?

dybus555

2017-05-08, 00:24
tarcer123 napisał/a:

Szkoda że przeżył... Teraz będzie leczenie, sprawa sądowa i odsiadka pewnie dożywocie na nasz koszt. A ucziciwy obywatel nie ma szans dostać sie do kardiloga na nfz.

Jakie dożywocie? Papuga go wybroni że był niepoczytalny i będzie tylko leczenie psychiatryczne.

Emilian89

2017-05-08, 05:22
Włąsnie tez załuje ze go nie dobili powinno byc jak w jednym kraju cos typek odjebie egzekucja na miejscu i po prosblemie ;]

dashadow

2017-05-08, 07:23
z opisu dowiedziałem się że ten 25 letni mężczyzna to wg. policji 25 letni mieszkaniec Lublina. nie no, spoko, brawo policja.

wiruswirus

2017-05-08, 18:47
Jak można przeżyć z 11 piętra?! Co za głąb

Eramod

2017-05-08, 19:58
jak cos dodajecie i wiece wiecej to napiszcie a nie ze kazdy sie domysla czy na materac skoczył czy na drzewa. temat jak z wp napisać byle napisac, nie ma piwa

gdzie jest film ze skoku ?? ja sie pytam

jak to cos ma na fejsbuku

k***a czmu nie moge dodac komentarza ?????????????

zygmunt151

2017-05-08, 20:21
wiruswirus napisał/a:

Jak można przeżyć z 11 piętra?! Co za głąb


krzyks napisał/a:


Miał miękkie lądowanie :kawa:
Obrazek


jak czytać nie umisz to weź nie pisz co

KingOfDarkness

2017-05-11, 21:05
Dio_1 napisał/a:

Bo Lublin to miasto inspiracji ;> a przeżył upadek z 11 piętra bo na Bronowicach nie jest kolorowo :D



To Czuby.
Przeżył, bo po drodze miał drzewa i zamortyzowały wypadek. Chodzą ploty ( :amused: ) że on już nie będzie chodził.
Laska którą zabił to jakiś świeży związek, policja stwierdziła, że nie żyła już w środku nocy i napie**alał ją jeszcze jakimś młotkiem/tłuczkiem. O 7 rano latał jeszcze do osiedlowego sklepu na dole ;) później już tylko na skróty prosto z dachu.

Dr0mg

2017-05-13, 00:59
e tam pieprzycie głupoty, Mateusz Ch. zwany Chruścik, to że go znam to inna sprawa ją też znałem Kaja to na nią tylko mówili, wypaliło mu styki po (domyśl się) do tego zazdrość etc czuby to dzielnica a dokładniej os. "poręba" co do tego skokochronu to fakt nie trafił w niego