18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skok

TT4 • 2016-06-20, 20:35
Nie mam pojęcia czy mu się udało... :-/

Edit: Udało się!
Skok miał miejsce 12 czerwca. Dziś (20 czerwca) skoczek zmarł w wyniku rozległych obrażeń wewnętrznych. :dead:

JK_STG

2016-06-21, 00:00
Bo nie zaje**ł salta. Jakby zaje**ł to by żył.

sirapacz

2016-06-21, 00:12
@nerusss chodzisz jeszcze? chodzisz. To efekt mądrej decyzji. W przeciwieństwie do planktonu z filmu masz mózg, który zadziałał jak należy. Prawie. Nie wiem w ogóle po kiego rozważałeś skok z takiej wysokości.
Brawo Ty!
;)

MadDave

2016-06-21, 00:34
A według mnie taki klif z akwenem wodnym powinien znajdować się na obrzeżach każdego miasta, oczywiście w pobliżu powinny znajdować się takie przybytki jak budka z tanim piwkiem, kebsik a z głośników zachęcających do odwiedzania powinny rozbrzmiewać manieczki czy inne enerdżi.
Dzięki temu populacja idiotów znacznie by spadła, pozostałe golfiaki i a8 można by sprzedać na złom albo oddawać potrzebującym, zaraz po wstawieniu oryginalnego wydechu i zamienieniu głośników z powrotem na tyną kanapę.
Nie chce być prognostą ale życie stało by się łatwiejsze.

solltys

2016-06-21, 00:39
@MadDave Chodzisz z buta że cie tak gulfy wk***iają? :amused:

MadDave

2016-06-21, 01:08
@up a co konkretnie chcesz mi dać z tego buta? sznurowadła i wkładki mam jeszcze w miarę nie śmierdzące więc podziękuję.
Osobiście do golfów nic nie mam, kiedyś jeździłem dwójką a jak kolega pożyczył to trójką

idejakprzecinak

2016-06-21, 01:24
stara, dobra selekcja naturalna :) jednak Matka Natura rzadko się myli a jak się pomyli to błędy naprawia :)

JanJankowski

2023-10-06, 21:45
Za wysokob
Cz...........as napisał/a:

Nie skakali na pomoc?