topic

skok na główkę

nowynick • 2019-04-17, 11:19
wg opisu na YT:
"قفزة الموت على سواحل لبنان
أطلّ فصل الصيف وعاد محبو رياضة السباحة والغطس لمزاولة هوايتهم المفضّلة، ومع إنطلاق موسم البحر إنطلقت المشاكل والمخاطر الناتجة عن ممارسة هذه الهواية التي تفتقد للوعي والمسؤولية لدى البعض من هؤلاء الشباب." :swinia: :swinia: :swinia:

shewush

2019-04-17, 11:41
za uszkodzonego brudasa zawsze piwson

Abraxus

2019-04-17, 11:59
Niezwykłe jest, iż myślał, że ma cień szansy powodzenia.

Śmiesznie tą rąsią się tak odpychał :mrgreen:

cypa

2019-04-17, 12:32
mam nadzieje że u turbanogłowych wprowadzą to jako sport narodowy z jakimś dofinansowaniem :D

Sinus

2019-04-17, 12:49
Polecę klasykiem:

kuba6

2019-04-17, 13:40
Takie rzeczy to normalka w królestwie zwierząt... Swoją drogą ciekawe ile warzyw w Polsce w tym roku przybędzie przez taki brak wyobraźni?

PERKUN

2019-04-17, 13:46
Tego się nie da obejrzeć tylko raz.

batons0

2019-04-17, 14:30
Mogli go zostawić.

kampton

2019-04-17, 16:37
No, dawno tego nie oglądałem.

sedziazgred

2019-04-17, 18:38
Abraxus napisał/a:

Śmiesznie tą rąsią się tak odpychał

Piszesz prozą ? zaprawdę , wzruszon żem jest :D
A w temacie , powinni poruszać głową we wszystkie strony czy aby nie chrupie .

ewela416

2019-04-17, 18:50
Nic mu nie bedzie poprosi o azyl w de lub innym kraju :) tam.go wylecza inpostawia na nogi aby mogl.........

" zyc"

Musashi_Miyamoto

2019-04-17, 21:03
Abraxus napisał/a:

Śmiesznie tą rąsią się tak odpychał

Na Mazurach pełno ludzi w ten sposób skacze przez barierkę... Właściwie jest to jeden z prostszych skoków aczkolwiek na Mazurach jeziora są głębokie i niema skał... Właściwie nic się nie może stać jak skoczyłeś w ten sposób z mola gdzie woda ma 7 metrów głębokości a po za barierką nic po za głębią niema. W powyższych warunkach bym nie skoczył gdyż wystarczy się pośliznąć, spanikować i są kłopoty ale że w tamtych warunkach pewnie dużo osób tak skakało to i on chciał sprawdzić czy mu wyjdzie... a przecież jak jest choćby cień szansy że się coś może stać to się tego nie robi.

wzx123

2019-04-17, 21:54
Musashi_Miyamoto napisał/a:

Na Mazurach pełno ludzi w ten sposób skacze przez barierkę... Właściwie jest to jeden z prostszych skoków aczkolwiek na Mazurach jeziora są głębokie i niema skał... Właściwie nic się nie może stać jak skoczyłeś w ten sposób z mola gdzie woda ma 7 metrów głębokości a po za barierką nic po za głębią niema. W powyższych warunkach bym nie skoczył gdyż wystarczy się pośliznąć, spanikować i są kłopoty ale że w tamtych warunkach pewnie dużo osób tak skakało to i on chciał sprawdzić czy mu wyjdzie... a przecież jak jest choćby cień szansy że się coś może stać to się tego nie robi.

jeździsz autem? przemieszczasz się może rowerem? albo czy podróżujesz pieszo bądź jakimkolwiek innym środkiem komunikacji ?

Arachmit

2019-04-18, 07:44
Lata temu, kiedy Piłsudski był przy władzy a ja miałem lat 14, z kolegami pojechaliśmy nad Widawę, rzeka we Wrocławiu. Skakaliśmy do niej na główkę. Ja też do póki nie przejechałem klatką piersiową po kamieniach, okazało się że 2m pod wodą. może 2,5 były wysypane kamienie, które zgarnięto z remont drogi lub wału. Od tego czasu jedyne miejsce gdzie skoczę na główkę to basen i to jak sprawdzę jak głęboki jest. Umiejętność chodzenia i samodzielnego jedzenia jeszcze mi się przyda w życiu. A co do kolegi z filmu to i tak mu daleko do chłopaka co rozwalił sobie twarz o taki jak by taras betonowy przy brzegu. Jemu to twarz na pół pękła. Nie w szerz. Lekarz to jak łapał go za twarz to sam nie wiedział pewnie co robić... . Szkoda tylko że takie lekcje to wyciągamy sami po swoich doświadczeniach jak mało co komu się krzywda stała, albo gdy się naoglądamy takich filmów.

Dobrze że go wyciągnęli. Piwo.