18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skok do wody

le...........ce • 2013-05-08, 00:25
...tak blisko harda :(



0:25 dla niecierpliwych :roll:

PLpunk

2013-05-08, 12:02
@up
Sam bym tego lepiej nie ujął :D

woj4ek

2013-05-08, 12:46
Nie bawię się w polonistę, maturę zdawałem cztery lata temu, nie jestem tłustym facetem z ginekomastią. Ale. No właśnie. Przeglądając Wasze komentarze tutaj, śmieszy mnie Wasz pseudopatriotyzm. Jestem patriotą, więc wyzywam osoby innej religii, rasy lub orientacji, żeby bronić mojego narodu. Jak jesteście patriotami to zacznijcie od poszanowania języka i jego prawidłowego używania. Szczycisz się, że jesteś Polakiem? Mów poprawną polszczyzną.

A tak na marginesie, to Wasz dorobek jakoś nie powala - połowa tematów w było lub sucharach? Brak swoich tematów? Obrażanie innych, bycie internetowym napinaczem dla kilku wirtualnych piw?


masseter napisał/a:

(...) Idź pan w ch*j



Dziękuję. Nie skorzystam.

Palozz

2013-05-08, 13:26
Ja bym na miejscu maszynisty dał całą naprzód. Chamy j***ne!

babycow

2013-05-08, 13:58
mechanik k***a... nie maszynista.

cuter87

2013-05-08, 14:04
oglądałem sobie filmik, a jako, że mój ojciec jest emerytowanym maszynistą, wszedł zaciekawiony dźwiękiem syreny pociągu. patrzy sobie, patrzy i tak oto komentuje "a co oni? debile? eeee maszynista nie hamował. pierodił to. w sumie ja też bym nie hamował" :) już wiem dlaczego zostałem sadolem :)

beeveer

2013-05-08, 16:43
Nie przesadzajcie. kumpel mechanik zna tego maszynistę od 21 trupów, ma ksywę oczko. każdy mówi że najgorszy jest pierwszy, drugi.. potem idzie przywyknąć, tym bardziej że 90% to samobójcy, którzy wybrali sobie los. a co do mostu - normalna zabawa. byłem mały, to na linii gorzów zbąszynek jest most nad rzeką obra. (skwierzyna) calutki most był oblepiony przez dzieciaki - raz że frajda, 2 że stal gorąca po wyjściu z lodowatej rzeki. pociąg nadjeżdzął to w ostatniej cwili sp***alało sie gdzie się da. a jak wszystkie dziury byłuy zapchane to leżało sie koło szyn i modliło żeby nikt nie srał w pociągu. a najlepsze były rzadkie akcje, jak pociąg był nabity sokistami, jechał zdecydowanie wolniej a na moście hamowanie awaryjne. i gonitwa po krzaczorach.. ehh kiedyś to było życie.

tranzystor

2013-05-08, 17:49
Maszynista nawet nie zwolnił i się nie zainteresował, czy rozjechał dwóch debili :mrgreen: