18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nabs

2022-11-27, 16:37
~VeIture napisał/a:

W ogóle powinien być system % od mandatu jak podpie**olisz kogoś



coś podobnego chcą wprowadzić w nowym yorku, za parkowanie w miejscach niedozwolonych: https://www.bloomberg.com/news/articles/2022-09-29/nyc-may-pay-people-for-reporting-bike-lane-blockers według mnie to świetna inicjatywa, bo wówczas sporo ludzi by się kilka razy zastanowi czy warto łamać przepisy. a ci którzy nie będą się zastanawiać, cóż to będą płacić i dawać wyraźny sygnał każdemu kto "donosi" że opłaca się raportować takich ludzi.

Kolo_taki

2022-11-27, 19:37
Jedno jest pewne, gacie obsrane

Mazi118d

2022-11-27, 22:19
Janko napisał/a:

Tępy ku*as



Zgadza się chociaż okolicznością łagodzącą może być fakt że ten co wyprzedzał jako pierwszy mógł skodziażowi i zasłonić i spowolnić manewr przez co nie miał gdzie uciekać a na hamowanie mogło być za późno

Stonka

2022-11-27, 22:33
cesarz1982 napisał/a:

Co to jest to "umar" bo nie bardzo wiem ,oświecisz mnie i innych forumowiczów???



Inni rozumieją. Nie są takimi debilami jak ty.

intermag

2022-11-28, 07:56
Nie popieram takiej jazdy. Jednak szacun że nie przyj***ł i w sumie ładnie wyprowadził auto z pobocza

zbigniewz

2022-11-28, 11:01
Dobrze że rowów nie było

nebelwerfer

2022-11-28, 19:55
ferim napisał/a:

jedno jest pewne ,prowadził facet , baba by skasowala 3 pojazdy



zapomniałeś dodać że:

-to j***ny kretyn
-miał obsraną zbroję
-to że spanikował nie robi z niego dobrego kierowcy ani bohatera
-generalnie dalej jest zj***ny


Nic do Ciebie nie mam nie bierz tego do siebie po prostu brzmiało to jakbyś popierał jego zachowanie więc chciałem to naprostować.

kothletino

2022-11-28, 21:21
Typ prawie wyj***ł czołówkę, mógł zabić kilka osób przez swoja głupotę a wy mu k***a honory oddajecie...


ferim napisał/a:

jedno jest pewne ,prowadził facet , baba by skasowala 3 pojazdy



Weź nie używaj przecinków jak nie potrafisz.