18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skoczył z mostu do zamarzniętej rzeki.

T3RMINATOR • 2020-02-16, 17:55
Teraz ruskie policjanty muszą go ratować. :D Petersburg. Rosja


darex99

2020-02-16, 18:34
W prawie powinien być zapis, że w takich przypadkach (jeżeli oczywiście zrobił to z głupoty, a nie, że ktoś go tam wepchał), powinien być albo nie ratowany, albo ratowany i obciążony wszelkimi kosztami akcji. Ale teraz trzeba wszelkich debili na chama ratować, bo humanitaryzm - podobnie z kara śmierci, dla zwyroli - typu pedofil, morderca dalej powinna być aktualna, a nie że podatnicy płaca na utrzymanie takiego ścierwa w więzieniu, a te k***y jeszcze mają jakieś wymagania odnośnie diet żywieniowych.

Oponka

2020-02-16, 19:14
darex99 napisał/a:

W prawie powinien być zapis, że w takich przypadkach (jeżeli oczywiście zrobił to z głupoty, a nie, że ktoś go tam wepchał), powinien być albo nie ratowany, albo ratowany i obciążony wszelkimi kosztami akcji. Ale teraz trzeba wszelkich debili na chama ratować, bo humanitaryzm - podobnie z kara śmierci, dla zwyroli - typu pedofil, morderca dalej powinna być aktualna, a nie że podatnicy płaca na utrzymanie takiego ścierwa w więzieniu, a te k***y jeszcze mają jakieś wymagania odnośnie diet żywieniowych.



zwróć uwagę, że zdarza się, iż na karę śmierci skazywane są niewinne osoby, co wychodzi dopiero po 20-25 latach od procesu. zgodzę się z karą śmierci, jeżeli śledztwo będzie przeprowadzane rzetelnie i też pod ostrą karą dla śledczych-nierobów oraz kłamliwych świadków, żeby niewinna osoba i jej rodzina nie cierpieli zamiast właściwego zwyrola. taką mam wizję sprawiedliwości....


a teraz wracam do kuchni. gary wzywają

luxpiotr

2020-02-16, 19:17
darex99 napisał/a:

W prawie powinien być zapis, że w takich przypadkach (jeżeli oczywiście zrobił to z głupoty, a nie, że ktoś go tam wepchał), powinien być albo nie ratowany, albo ratowany i obciążony wszelkimi kosztami akcji. Ale teraz trzeba wszelkich debili na chama ratować, bo humanitaryzm - podobnie z kara śmierci, dla zwyroli - typu pedofil, morderca dalej powinna być aktualna, a nie że podatnicy płaca na utrzymanie takiego ścierwa w więzieniu, a te k***y jeszcze mają jakieś wymagania odnośnie diet żywieniowych.



Daruj sobie paplaninę. Właśnie ogłosiłeś wszem i wobec, że ty byś nikogo nie uratował. Jesteś z siebie dumny?

luja27

2020-02-16, 19:25
Po ch*j to gówno ratować i wydawać publiczne pieniądze?

darex99

2020-02-16, 20:07
luxpiotr napisał/a:

Daruj sobie paplaninę. Właśnie ogłosiłeś wszem i wobec, że ty byś nikogo nie uratował. Jesteś z siebie dumny?



Pierwsze primo - nie paplanina tylko moje zdanie z uzasadnieniem. Drugie primo - debili się nie ratuje lub ratuje na ich własny rachunek, to logiczne, ale pewnie nie ogarnąłeś kontekstu. Trzecie primo - tak jestem, dzięki za zainteresowanie.




Oponka napisał/a:

zwróć uwagę, że zdarza się, iż na karę śmierci skazywane są niewinne osoby, co wychodzi dopiero po 20-25 latach od procesu. zgodzę się z karą śmierci, jeżeli śledztwo będzie przeprowadzane rzetelnie i też pod ostrą karą dla śledczych-nierobów oraz kłamliwych świadków, żeby niewinna osoba i jej rodzina nie cierpieli zamiast właściwego zwyrola. taką mam wizję sprawiedliwości....
a teraz wracam do kuchni. gary wzywają



Zgadzam się z Tobą, pisząc o tego typu karze nie może być nawet 1% znaku zapytania, tylko 100% dowody. W innym przypadku, także nie jestem za tego typu rozwiązaniem.

Oponka

2020-02-16, 21:30
darex99 napisał/a:

.
Zgadzam się z Tobą, pisząc o tego typu karze nie może być nawet 1% znaku zapytania, tylko 100% dowody. W innym przypadku, także nie jestem za tego typu rozwiązaniem.



o k***a.... pierwszy raz ktoś się ze mną zgodził.

idę urządzić małe party z garami. będą świeczki, kadzidełka z płynu do naczyń i tanie wino z biedry. nawet kota z piwnicy wypuszczę. o k***a, się wzruszyłam

darex99

2020-02-16, 21:55
Oponka napisał/a:

o k***a.... pierwszy raz ktoś się ze mną zgodził.
idę urządzić małe party z garami. będą świeczki, kadzidełka z płynu do naczyń i tanie wino z biedry. nawet kota z piwnicy wypuszczę. o k***a, się wzruszyłam



Przestań pie**olić, bo już sama odpowiedź ze strony kobiety(?!) jest w tym gronie bardzo krępująca, będę się musiał tłumaczyć przed Adminami, że łamię regulamin :/

PS.Amarenę weź z biedry, ale z chlebem, bez chleba się nie nawalisz.

MrFalken

2020-02-17, 07:31
-Panie, skoczyłem z mostu na lód, mam połamane nogi...
-Skończ pie**olić i właź po tej drabinie!

robaczekx6

2020-02-17, 09:46
...utop się póki woda nie zamarzła :mrgreen:

oleyu

2020-02-17, 10:48
Jakieś 20 lat temu tak samo zrobił gostek na Grunwaldzkim we Wro.
Tyle, ze tamtego nie uratowali po poszedł się utopić.