18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skoczna kobieta

~Angel • 2020-09-30, 16:51
Miało być super ujęcie...




... i jest super.

Hollow_Man

2020-09-30, 18:45
kobiety to maja jednak wyobraźnie przestrzenną i poczucie odległości. ewolucja jednak była dla nich okrutna i równouprawnienie tego nie zmieni, musicie drogie Panie uznać wyższość płci męskiej w tym aspekcie,

Perhydrol

2020-09-30, 20:04
Trzeba przyznać, że szybko się podniosła. A nazajutrz wszystkie odcienie fioletu.

Obejszłem_system

2020-10-01, 14:47
no i gdzie to ujęcie się pytam?

Hollow_Man napisał/a:

kobiety to maja jednak wyobraźnie przestrzenną i poczucie odległości. ewolucja jednak była dla nich okrutna i równouprawnienie tego nie zmieni, musicie drogie Panie uznać wyższość płci męskiej w tym aspekcie,



No i co z tego. Pani co trenuję skok w dal przeskoczyła by Cie dwa razy. Czegoś to dowodzi? Mam nadzieję,że spłynęła na ciebie fala zrozumienia dla Twojego wąskotorowego myślenia.

Hollow_Man

2020-10-01, 22:59
Obejszłem_system napisał/a:


No i co z tego. Pani co trenuję skok w dal przeskoczyła by Cie dwa razy. Czegoś to dowodzi? Mam nadzieję,że spłynęła na ciebie fala zrozumienia dla Twojego wąskotorowego myślenia.

czego nie rozumiesz w określeniu poczucie odległości i wyobraźnia przestrzenna? to że laska trenuje skok w dal to znając życie przeskakując rzeczkę i tak by zaczęła skok 3 m przed i wpadła by bezpośrednio do, to jest ich wyobraźnia przestrzenna. jeśli laska trenuje skok w dal, to jak mnie może przeskoczyć ? np. przy założeniu że mam 190 cm, jak by trenowała skok wzwyż to ok. tak jak wspominałem wy baby skacząc w dal i tak myślicie o skokach wzwyż wy po prostu nie macie wyobraźni przestrzennej.

Obejszłem_system

2020-10-05, 09:56
Hollow_Man napisał/a:

czego nie rozumiesz w określeniu poczucie odległości i wyobraźnia przestrzenna? to że laska trenuje skok w dal to znając życie przeskakując rzeczkę i tak by zaczęła skok 3 m przed i wpadła by bezpośrednio do, to jest ich wyobraźnia przestrzenna. jeśli laska trenuje skok w dal, to jak mnie może przeskoczyć ? np. przy założeniu że mam 190 cm, jak by trenowała skok wzwyż to ok. tak jak wspominałem wy baby skacząc w dal i tak myślicie o skokach wzwyż wy po prostu nie macie wyobraźni przestrzennej.



Masz rację wyraziłem się niejasno. A mnie chodziło żeby zwrócić Twoją uwagę ,że taka generalizacja jest bezsensu i niczemu nie służy. Chyba,że poprawiasz sobie humor i szukasz udowadniania niższości kobiet. Nie wiem czy to kompleksy czy coś innego.nie wnikam. Zapewne większość mężczyzn ma lepszą wyobrażnie przestrzenną i poczucie odległości. Ale co z tego.tak szczerze. co z tego.