18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

KapitanBomba74

2023-07-17, 20:33
dracov6664 napisał/a:

PIS się nie chwali ale to jego zasługa.



pie**olnij się w łeb tępy wuju

prey123

2023-07-17, 20:38
k***a ale zapikowal , kadetem teraz :D

Nocturno

2023-07-17, 20:43
Upośledzona wersja Rake'a na dopalaczach ucząca się latać. Albo kolejny Magik z Hogwartu.

janiestad666

2023-07-17, 20:47
flejtuch napisał/a:

No i teraz to przyjemność jest wchodzić na sadola



jeszcze niech ktos wrzuci filmik z wczoraj z poznania, podobno autora nagrania zatrzymala policja xD za co k***a ?

Marsto

2023-07-17, 20:51
janiestad666 napisał/a:

jeszcze niech ktos wrzuci filmik z wczoraj z poznania, podobno autora nagrania zatrzymala policja xD za co k***a ?



Z tego co wiem, gdzieś krąży filmik już po całej akcji przed przyjazdem karetki jak gość nagrał ofiarę z bliska, gość podobno jeszcze oddychał

Nocturno

2023-07-17, 20:57
janiestad666 napisał/a:

jeszcze niech ktos wrzuci filmik z wczoraj z poznania, podobno autora nagrania zatrzymala policja xD za co k***a ?



Za to, że nie wolno pokazywać iż kobiece zabawy uczuciami i zdrady kończą się rozpie**olem psychicznym u faceta, co zaś skutkuje tym, że część z nich popada w depresję, inni sobie nawet z tym radzą na wyjebce, a ostatnim odpie**ala i takie rzeczy się dzieją :V
I szczerze, chciałbym nawet żartować, jeśli chodzi o przekaz główny. TVN np podaje w leadzie, że kluczowym jest to, iż facet "miał pozwolenie na broń". Zero info o najwidoczniej zj***nych testach psychologicznych, ani o rozj***nej psychice typa przez hipergamię laski :V

Typa zaś pewnie niebiescy zgarnęli, jako świadka bezpośredniego zdarzenia. Albo wrzucił to gdzieś, gdzie nie powinien. Albo sprawdzają, czy aby nie był na miejscu specjalnie, widząc o nadchodzącym pif-paf. Tudzież zwyczajnie się przyj***li, bo tak.

Black_Hole

2023-07-17, 21:12
strazacy tez dali dupy, zadnej poduszki nic, a z takiej wysokosci przezyłby upadek na poduche strazacką a ci stoją i sie lampią.... i to jest to to jest wlasnie sadistic :-) lot przepiekny i ten styl w ogole daleko sie wybił lotnik. Zadnych krzykow jołków tylko reflektory rozpęd i lot

CzarnyAdolf

2023-07-17, 21:35
Polacy mają dość ch*jni na sadolu, szczekania na czaskoskiego, zdjęć kruków i nagrobków, i zabrali się za tworzenie kontentu

janiestad666

2023-07-17, 21:38
Marsto napisał/a:

Z tego co wiem, gdzieś krąży filmik już po całej akcji przed przyjazdem karetki jak gość nagrał ofiarę z bliska, gość podobno jeszcze oddychał



juz znalazlem, a macie zdjecia tej przepolowionej laski z wypadku na s3?

Ryju1983

2023-07-17, 21:39
janiestad666 napisał/a:

jeszcze niech ktos wrzuci filmik z wczoraj z poznania, podobno autora nagrania zatrzymala policja xD za co k***a ?



Był na sadolu jeszcze parę godzin temu. Zacny materiał.

ludlu

2023-07-17, 21:40
janiestad666 napisał/a:

jeszcze niech ktos wrzuci filmik z wczoraj z poznania, podobno autora nagrania zatrzymala policja xD za co k***a ?



Ja mam tylko ten jak gosciu strzela do ofiary już leżącej, a pożnij pizga samobója.

tigerqaz

2023-07-17, 21:56
TRQPL napisał/a:

Strzelam że to Poznań i początek końca Wielkopolski.



Chciałbyś!
Tej twojej Łodzi w ilości zjebów, patoli i żuli , nie przebije żaden inny region Polski :D

RealG

2023-07-17, 21:57
Kamerzysta spisał się trzymał kadr do samego końca

Ogórek

2023-07-17, 21:58
I nie zadne " ołł schit !! " Tylko klasyczne " o k***A !! ". Serduszko się raduje bo Polskie.