18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

SKN Rozwoju osobistego prezentuje

fanato • 2015-10-29, 16:20
Patrzcie, głupich nie sieją.


Filmik nagrany na jednej z uczelni nie przysłuży się raczej do popularyzacji spotkań motywacyjnych. Domorośli "eksperci" do poziomu absurdu wynoszą sposoby służące ich zdaniem rozwojowi osobistemu.

Po wykładzie w metrze, kolejny coach zaczyna robić furorę na Youtube. Na spotkaniu w SGH kazał swoim słuchaczom ustawić się wężykiem i uderzać po kolei w twarz. Krzyczał przy tym motywujące hasła. "Nie przygotowuj się", "pozwól sobie płynąc" czy "co ma być to będzie", zachęcał uczestników.

Kiedy wszyscy dostali po policzkach podsumował swoją metodę. – Kto zrozumiał o co kaman? Bałeś się tuż przed a co było w trakcie? - zachęcał. – Kto zauważył że ten ból jest przyjemny? Bo ja tak! - skwitował.
Internauci nie podzielają jednak jego entuzjazmu. Większość uważa, że materiał jest co najmniej kuriozalny. "tego się uczy studentów na SGH za moje podatki? Banda kretynów!",
"ten ból jest przyjemny? masochista?", "do Tworków...".

Coach na razie nie odniósł się do komentarzy ani nagrania. Sądząc po entuzjazmie i liczbie osób, które przyszły na jego spotkanie na uniwersytecie, jego kontrowersyjna metoda może znaleźć grono chętnych, gotowych na dostanie z "liścia".



ProVVe

2015-10-29, 16:30
poszedłbym tylko po to by jednego posłać z liścia na dechy i wyszedł

dzarul

2015-10-29, 16:30
Czekam na filmik, ze zbiorowego seksu. A tak na marginesie jacy popie**oleńcy, i oni temu pseudotrenerowi płacą.

premium122

2015-10-29, 17:11
Jesli ktos chce sluchac bzdur za wladsne pieniadze to okej.Ale zeby za kase podatnikow to juz tak moim zdaniem nie bardzo.


Zreszta cala ideaa tego Coachingu polega na nauce zachowania w zyciu (tak z grubsza).

Wydawalo mi sie ze takich rzeczy powinni uczyc jednak ludzie zyciowo doswiadczeni a nie 20 parolatkowie.Mysle takze ze kazda nauka a dodatkowo taka w osrodku akademickim powinna prezentowac jakas kulture a nie prostackie slownictwo ktore swiadczy tylko o mizerii intelektualnej prowadzacego.

Lyck

2015-10-29, 18:20
To prawdomodobnie byl pierwszy ich kontakt z przemoca ( oprocz tej seksualnej za dziecka). Musieli poczuc, ze dadza rade ( nie tylko wytrzymac 5 cm tatowego czlonka w odbycie w wieku lat 8), dadza rade rozwijac sie i odkrywac nowe rzeczy... ( np c*pke)

bloodwar

2015-10-29, 18:25
Ironią jest że przedsiębiorczości uczy człowiek, który zamiast prowadzić wielką firmę naucza gównianych rzeczy na panstwowej posadzie :)

mygyry

2015-10-29, 18:30
Może się przynajmniej obudzą

Kaddafi

2015-10-29, 19:27
@up widzisz a to tylko warszafka

favi_fav

2015-10-29, 19:28
@bloodwar - 5 piw dla Ciebie

TheByQ

2015-10-29, 19:46
@Lyck Psychologiem nie jestem, ale wydaje mi się że miałeś nieciekawe dzieciństwo.