18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sklerotyk na basenie

~_Yarko_ • 2022-07-28, 19:29
Zapomniał, że nie umie pływać.


1408

2022-07-29, 00:06
Piwko dla ratownika :)

Olashenco

2022-07-29, 00:30
Widzę że nieumiejący pływać już się doj***li do pytania jakie chciałem zadać.
Nawet jak już się utopisz to i tak wypływasz na powierzchnię.
Więc
Jak k***a można nie umieć pływać?? :lol:

Pees4

2022-07-29, 01:33
Ratownik tak poszedł że aż wygląda jak ustawka :-) pomijając niedoj***nie wynikające z braku umiejętności pływania to skok do basenu z owym niedoj***niem można tłumaczyć jedynie próbą samobójczą.

PabloSkills

2022-07-29, 02:48
Szacun dla ratownika, odpowiedni człowiek we właściwym miejscu. A ten placek? Co za faja egoistyczna, leci w kulki jak Zorro. Za karę powinni go spalić.

namate

2022-07-29, 08:19
i akurat, przypadkiem ktoś stał i kręcił tego typa jak zjeżdża, a potem jak się niby topi.. A reszta łyka.. Idiokracja na moich oczach jpdl

Anake

2022-07-29, 09:09
glimza89 napisał/a:

Idealny przykład dlaczego nie ratujemy tonących nie będąc przeszkolonym. Od razu wciąga ratownika pod wodę. Od strażaków słyszałem że na morzu czy jeziorze jesli prywatnie są obok przypadkiem to trzeba ogłuszyć(kulturalnie uderzyć) bo inaczej i Ciebie wciągnie pod wodę ,a jeśli są na akcji to trzeba zwłoki holować do brzegu.



zamknij p*zde jak nie wiesz o czym mowisz smieciu. Przy wodce ze swoja alkoholicka rodzina sobie pogadaj, a nie tu.
A film to j***ny fejk, won z tym na kwejka autorze smieciu.

Karboksylator

2022-07-29, 09:55
pazuzu napisał/a:

A jak można nie umieć jeździć na koniu albo jeździć na łyżwach? No normalnie ktoś nie potrzebował tego do życia to się nie nauczył



wystarczy nabrać powietrza i już nie utoniesz. trzeba być debilem, żeby się nie utrzymać na wodzie

baronturbina

2022-07-29, 10:40
Anake napisał/a:

zamknij p*zde jak nie wiesz o czym mowisz smieciu. Przy wodce ze swoja alkoholicka rodzina sobie pogadaj, a nie tu.
A film to j***ny fejk, won z tym na kwejka autorze smieciu.



Czemu jesteś takim ordynarnym prostakiem? Z poziomu twojej wypowiedzi wynika że jednak ty masz alkoholickie doświadczenie w rodzinie. Obrażając innych może złagodzisz swoje kompleksy ale faktów nie zmienisz.

Krzychuj123

2022-07-29, 12:12
Anake napisał/a:

zamknij p*zde jak nie wiesz o czym mowisz smieciu. Przy wodce ze swoja alkoholicka rodzina sobie pogadaj, a nie tu.
A film to j***ny fejk, won z tym na kwejka autorze smieciu.



Wiesz, że nie wszyscy mają tak jak ty w domu? To nie jest standard. Mam nadzieję, że dzieci też nie gwalcisz jak u ciebie w domu.

Vixez

2022-07-29, 17:00
Piwo dla ratownika, czujny chlop :)

andysofuckingbrandy

2022-07-30, 21:16
glimza89 napisał/a:

Idealny przykład dlaczego nie ratujemy tonących nie będąc przeszkolonym. Od razu wciąga ratownika pod wodę. Od strażaków słyszałem że na morzu czy jeziorze jesli prywatnie są obok przypadkiem to trzeba ogłuszyć(kulturalnie uderzyć) bo inaczej i Ciebie wciągnie pod wodę ,a jeśli są na akcji to trzeba zwłoki holować do brzegu.



ale bzdury

Ciekawe jakby ratował ten ratownik na głębokiej wodzie ?

WQuty

2022-07-31, 19:09
Nigdy nie zrozumiem ludzi nie umiejących pływać, ruszasz rękoma i nogami i tyle. Jestem wstanie tylko zrozumieć małą panikę kiedy w jeziorze nie czujesz gruntu tylko chłód przy stopach i jakieś glony sam tak za dzieciaka się bałem.

szaman1991

2022-08-01, 16:08
pazuzu napisał/a:

A jak można nie umieć jeździć na koniu albo jeździć na łyżwach? No normalnie ktoś nie potrzebował tego do życia to się nie nauczył



ale ciało samo pływa na powierzchni wystarczy mieć powietrze w płucach lol