18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sklepu obrona rozpaczliwa i harda

fantastico • 2017-07-26, 10:02
Sprzedawca w sklepie stawia się hardo złodziejowi próbującemu dokonać kradzieży zuchwałej i perfidnej. Szarpiąc go jak Reksio szynkę uniemożliwia dokonania rabunku, nie tracąc przy tym swojego wizerunku.


~Velture

2017-07-26, 12:48
Ryzykować, że ciebie takie gówno zabije za trochę ubezpieczonej elektroniki to jednak jest głupota.

TB303

2017-07-26, 13:09
Velture napisał/a:

Ryzykować, że ciebie takie gówno zabije za trochę ubezpieczonej elektroniki to jednak jest głupota.


To nie głupota, tylko natura :niggasmile:

BundyR

2017-07-26, 19:26
każdy sprzedawca powinien mieć spluwę i kamerę
1. Spluwę, żeby zaj***ć złodzieja choćby żelki
2. Kamerę, żeby móc nagrywać akcje z zabijania i uwieczniać na sadisticu, choćby za kradzież żelek

lordindycznik

2017-07-26, 19:31
Jeśli to sieciówka to faktycznie Velture ma racje, ale jeśli ten sklep w całości należy do ziomka który go tak broni to rozumiem do doskonale.

Nie wiem jak Wy, ale mnie nic tak nie wk***ia jak j***ne złodziejstwo, człowiek stara się i pracuje by coś w życiu mieć, a taka k***a j***na przyjdzie i Cię okradnie, bo tak wydaje mu się że jest prościej.

elfis

2017-07-26, 19:38
szarpie jak reksio szynkę to chyba , sąsiad, twoją dziewczynę

kto cipą jest ten cipą zawsze będzie, brawa dla sprzedawcy

spinaczel

2017-07-26, 20:24
co gdzie na harda?

remi1982

2017-07-26, 21:11
spinaczel napisał/a:

co gdzie na harda?



Przeczytaj opis jeszcze kilka razy, a może zrozumiesz znaczenie słowa hardy :facepalm:

SHEEPEK

2017-07-26, 21:58
Mam podobny sklepik i kiedyś mi go na Boże Narodzenie oj***li :-\ nie zaj***li wszystkiego bo akurat wróciłem z trasy i podjechałem pod firmę bo miałem tam zimnego czteropaka w lodówce :-D
No i to piwo uratowało część dobytku.
Uciekli tyłem a z przodu przykręcili drzwi. Od razu policja i technicy.
O dziwo po 3 miesiącach odzyskałem 80% telefonów. Niestety akcesoria nie mają IMEI. Ale brawo policja!

Wiele razy sobie wyobrażałem jakbym ich zaj***ł 8-)
Niestety wtedy nie miałem monitoringu ani zabezpieczeń.
Nauczyłem sie na błędzie.

Tamte święta były ch*jowe! Ale 4pak mi wtedy wszedł :mrgreen:

~Velture

2017-07-27, 06:42
lordindycznik napisał/a:

Jeśli to sieciówka to faktycznie Velture ma racje, ale jeśli ten sklep w całości należy do ziomka który go tak broni to rozumiem do doskonale.

Nie wiem jak Wy, ale mnie nic tak nie wk***ia jak j***ne złodziejstwo, człowiek stara się i pracuje by coś w życiu mieć, a taka k***a j***na przyjdzie i Cię okradnie, bo tak wydaje mu się że jest prościej.


No dobra ale nawet jeśli to tego typka własny sklep to i tak był ubezpieczony od kradzieży (no chyba, że gość żydził na ubezpieczenie i nie ubezpieczył ale to już debilizm) więc startowanie do bambusa z pistoletem nie jest rozsądne bo w większości przypadków te j***ne asfalty strzelają kiedy poczują zagrożenie. Ba. Strzelają nawet jak nie czują zagrożenia, co widzieliśmy na wielu filmikach już jak ktoś podczas kradzieży dostawał kulkę w łeb nawet jak się nie stawiał i kładł na glebie.

kiwiszon

2017-07-28, 21:11
Powinno być prawo które pozwala złodziei gwałcić kijem baseball-owym z przymocowanym drutem kolczastym. k***a! Człowiek ciężko pracuje, wypruwa sobie żyły, żeby zapewnić rodzinie lepsze życie a trafi takie gówno które odbierze Ci to siłą... Ucinać ręce to łagodna kara. Powinni być gwałceni kijem a potem żywcem rozcinani na organy...