18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skejt przydrożny

~Sunday • 2019-09-06, 10:53

Według przepisów, jeśli ranny lub martwy skejt znajduje się na terenie gminy lub przy drodze gminnej odpowiedzialną za jego usunięcie jest właśnie dana gmina. Jeśli ma to miejsce przy drodze powiatowej czy wojewódzkiej to zajmuje się tym Zarząd Dróg Powiatowych. Na drogach krajowych odpowiedzialna za to jest GDDKiA. W praktyce wszystkie te podmioty mają podpisane umowy z wyspecjalizowanymi firmami. W przypadku skejtów nieletnich najczęściej wzywani są rodzice.

Edit
Jeśli ktoś jest zainteresowany jakie obrażenia itd. to proszę sobie kliknąć tutaj

Salieri16000

2019-09-06, 19:15
Sunday napisał/a:

Jeśli ktoś jest zainteresowany jakie obrażenia itd. to proszę sobie kliknąć tutaj



Co- nie chciało Ci się przetłumaczyć?!

(...)Po uderzeniu Phelan został wyrzucony w powietrze.

Został przewieziony do szpitala ze złamaniami miednicy i kości krzyżowej. Wymagał pięciogodzinnej operacji obejmującej wiele płytek, śrub i zewnętrznych stabilizatorów, aby wyleczyć obrażenia.

Lekarze twierdzą, że zapalony deskorolkarz będzie zmuszony korzystać z wózka inwalidzkiego przez co najmniej następne trzy miesiące.

Ja...........ro

2019-09-06, 20:21
no to swietnie, a co z poszkodowanym? Czy dostal zwrot za uszkodzenia auta z ubezpieczenia sprawcy? czy wymagal opieki zarowno lekarskiej po kolizji, jak i psychologicznej? czy dostal odpowiednie odszkodowanie od bezmozgiego sprawcy? tam byla informacja, ze sprawca uzbierał ponad £10'000 w zrzutce na rehabilitacje - mam nadzieje, ze to na rehabilitacje kierowcy bo przeciez z jego winy mogl sobie uszkodzic kręgi szyjne.

a bardziej powaznie
j***ny pie**olony bezmozgi cwe* oraz zasrane podwojne standardy. Generalnie kazdy pie**oli o sprawcy kolizji i nad nim sie spuszczaja bo z wlasnej glupoty wyladowal na wozku a o kierowcy ani jednego słowa. czemu to nie dziala w ten sposob kiedy dochodzi do akcji jak w Christchurch?

xxxkamil91xxx

2019-09-06, 22:17
Gdyby nie samochód to byłaby gleba...

LordVIP

2019-09-06, 23:23
Chłopak przynajmniej ma jakieś hobby i zajęcie. A wy przegrywy tylko zapie**alacie tymi szwabskimi gruzami na kredyt między szkołą dzieciaka, robotą i domem. Zero samorozwoju, realizacji własnych pragnień, gorzej niż roboty. To was jest tutaj żal, nie jego.

Ja...........ro

2019-09-07, 22:12
polishblood napisał/a:

Chłopak przynajmniej ma jakieś hobby i zajęcie. A wy przegrywy tylko zapie**alacie tymi szwabskimi gruzami na kredyt między szkołą dzieciaka, robotą i domem. Zero samorozwoju, realizacji własnych pragnień, gorzej niż roboty. To was jest tutaj żal, nie jego.



moim hobby jest napie**alanie z paintballa w samochody (najlepiej w trakcie jazdy autostrada) takich zjebow jak ty. przynajmniej mam jakies zajecie i j***ć ciebie i twoje auto i ciebie