18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skazani na Shawshank- Opuszczone wiezienie Ohio State Reform

ImTwinkle • 2012-08-20, 21:51
Ohio State Reformatory w Mansfield w stanie Ohio. Większość ludzi rozpoznaje go z filmu Skazani na Shawshank. Chociaż nie jest całkowicie opuszczone, więzienie jest w dość strasznym stanie i nie było używane jako więzienie od 1990 roku. Więzienie jest obecnie rodzajem muzeum i służy do wycieczek z przewodnikiem choć spora część nadal jest zamknięta dla zwiedzających z powodu niebezpiecznych warunków.





Reszta w komentarzach




Pierwszy temat :)

P@...........@C

2012-08-20, 21:55
ImTwinkle napisał/a:

Pierwszy temat :)


tak bardzo nas to nie obchodzi :facepalm:

zapoznaj się z następującymi tematami:
http://www.sadistic.pl/co-wk***ia-moderatora-vt58628.htm?highlight=demoty

http://www.sadistic.pl/instrakszyn-jak-poprawnie-tagowac-tematy-vt46622.htm

http://www.sadistic.pl/sadzeszczyn-jak-poprawnie-zakladac-tematy-vt55762.htm

Cytat:

- w pierwszym poście, oprócz opisu dać 3, maksimum 5 zdjęć i klipów razem wziętych, z dopiskiem 'reszta w komentarzach'


Pa...........an

2012-08-20, 21:56
Weź zostaw w temacie z dwa-trzy zdjęcia, a resztę wrzuć w komentarzach.

bleblebetor

2012-08-21, 08:33
Ja pie**ole. Gimbaza wróciła z koloni.

ceenrad

2012-08-21, 10:25
@huligan1
Widzę ,że bardzo lubisz oceniać ludzi nawet ich nie znając ...

bleblebetor

2012-08-21, 12:25
ceenrad napisał/a:

@huligan1
Widzę ,że bardzo lubisz oceniać ludzi nawet ich nie znając ...


Oglądanie tych zdjęć jest również ciekawe jak sranie w latrynie. :thisissadistic:

Jaczy

2012-08-21, 14:59
huligan1 napisał/a:

Ja pie**ole. Gimbaza wróciła z koloni.


k***a, litości... Ludzie sie starają, wrzucają ciekawe artykuły, a tu komentuje gość z błędem ort. w nicku prując się, że gimbaza wróciła z kolonii... Takiś mądry to wrzuć coś od siebie ...

Caroo

2012-08-21, 18:13
huligan1 napisał/a:

Ja pie**ole. Gimbaza wróciła z koloni.



Widać kolega nie kończył szkoły ponadpodstawowej, co zresztą widać po bykach w samym nicku i uważa, że sam nigdy nie był gimbusem. Przykro mi, ale Ty też nim byłeś i jak masz teraz kompleks, to zapisz to sobie w pamiętniku albo idź do poradni psychologicznej się wygadać.
Nie podoba się, to won na harda trzepać konia, weteranie sadistica...

PS. Piwo dla autora na dobry początek ;)

Vl...........in

2012-08-21, 18:32
@Caroo
Niektórzy zakończyli edukację na podstawówce :) .

Saint Spear

2012-08-21, 18:32
Nawiazujac do opisu: wiezienie jak wiezienie, ale nie sluzy juz jako wiezienie, tylko jest opuszczonym od 1990r. wiezieniem. Opuszczone wiezienie sluzy jako wiezienie do zwiedzania, tzw. muzeum.

Rekord uzycia slowa "wiezenie" na jedno zadanie nalezy teraz do mnie, a sens wciaz ten sam 8-)

Skądinąd

2012-08-21, 18:57
huligan1 napisał/a:

Ja pie**ole. Gimbaza wróciła z koloni.


Mam dla ciebie propozycję: wysil tę resztkę mózgu, która ci została i napisz coś sam, od siebie, w własnego pomysłu. Bo na razie wieje sandałem, a napinasz się, jakbyś miał 100 tematów i dziesiątki tysięcy piw. Nienawidzę takich niedorozwojów z przesuniętym wiekiem. Na razie wrzucam ci pewien obrazek, poznajesz?


juki

2012-08-21, 18:58
Skazani na Shawshank - swietny film. Chyba jeden z najlepszych jaki zostal wypuszczony pod koniec XXw.

DisHonoreD

2012-08-21, 19:05
ciekawe czy muzyka dalej leci w tle :D