18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skate był świadkiem

~Sunday • 2021-06-29, 17:39

Fiu Fiu :fiufiu:

Tuco

2021-06-30, 00:47
Kurde, aż usłyszałem to chrupnięcie.

dominator76

2021-06-30, 01:04
to jej przypadkiem głowa nie wyj***ła?

WysuszoneGronoweTruchła

2021-06-30, 10:58
To chyba z baku tak trysnęło, ewentualnie jakaś butelka / bidon. Koło samochodu przejeżdża po jej klatce piersiowej / brzuchu.

Bandzior020

2021-06-30, 13:13
Jak czytam komentarze to wydaje mi się ze 3/4 ludzi tutaj to debile i walcza o nagrode za najgłupszy komentarz... Jak ten kraj ma sie zmienić na lepsze jak sami idioci w około? :-?

jeden4sty

2021-06-30, 16:14
Bandzior020 napisał/a:

Jak czytam komentarze to wydaje mi się ze 3/4 ludzi tutaj to debile i walcza o nagrode za najgłupszy komentarz... Jak ten kraj ma sie zmienić na lepsze jak sami idioci w około?


Też nie widzę nadziei, jedynie się zastanawiam co ny tu jeszcze robimy...

Wina oczywiście motocyklisty, nie wiem co on chciał uzyskać, ale trochę mu nie wyszło. Niemniej jednak kierowca ciężarówki, czyli jakby nie było kierowca zawodowy (nikt oczywiście tych debili zawodowcami nie próbuje czynić, zdaj prawko i wio), mógł zrobić wiele, żeby tego zdarzenia uniknąć - przede wszystkim powinien był zwolnić widząc jadącego przy krawędzi jezdni skejta i zachować odpowiedni odstęp, mając na uwadze, że cokolwiek może się wydarzyć i nie zdąży chłopaka ominąć jadąc tuż za nim - on go w zasadzie zaczynał wyprzedzać nie zachowując odstępu, nie robiąc łuku. Do tego po drugiej stronie, na przeciwległym pasie sznur aut - no idealne warunki, żeby wyprzedzać.

BTW To co tak eksplodowało to najpewniej głowa motocyklisty, jeśli był bez kasku to prawdopodobne - na pewno nie bak i na pewno nie kobieta, na którą najeżdża już po tym zdarzeniu. Ciekawe jakie obrażenia po czymś takim u kobiety, nie wiem co przewoził i jak się rozkłada masa w tym momencie, ale przejechał jej pp mostku, więc chyba jakieś szanse na przeżycie ma...

polakwrocek

2021-06-30, 18:24
Male_jajko napisał/a:

motop*zda chyba przezyl, odchyla glowe... partnerka juz nie.



E tam partnerka. p*zda co wyr*chał.
Następną sobie znajdzie. Na motor zawsze są chętne.

sokol358

2021-06-30, 20:36
laska pasażerka pierwszy raz siedzi na motorze i nie ma pojecia o kontrolowaniu swojego srodka ciezkosci. Kierowca stracił czujność i elo