18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skarpeciany fetyszysta

Dyngus • 2023-08-26, 07:46
niektórym do szczęścia brakuje tylko kilku par znoszonych skarpet




ProVVe

2023-08-26, 16:42
Zulu-Gula napisał/a:

Kocham Cię.
Żebyś nie był debilem, wiedziałbyś, że to prowokacja, chociaż pozostanę przy swoim, ***** *** .
... ale żeby was biedacy nie torturować, napiszę bez cenzury j***ć Tuska.



eeee myślałem, że napiszesz jest j***ć tvn :-D

brylant1412

2023-08-26, 17:27
daj lamp daj pomke jak piston

Cudak

2023-08-26, 17:58
Zulu-Gula napisał/a:

To jak k***a w PiS , wszyscy wąchają znoszone gacie wodza narodu.



Ja pie**ole. Polityka, a raczej kabaret dostępny w TV ludziom już do reszty mózgi sprało. Wszędzie już muszą wtrącić swoje 2 grosze związane z poglądami.

Zulu-Gula

2023-08-26, 20:48
Cudak napisał/a:

Wszędzie już muszą wtrącić swoje 2 grosze związane z poglądami.


Częściowo masz rację.
Polityka to szambo, a wtrąciłem swoje dwa grosze, bo tutaj wszyscy jadą po Tusku i dla równowagi doj***łem PiSowi, z czystej ciekawości, żeby sprawdzić jak daleko sięga prawicowy obłęd, który kwitnie na Sadistic.
Dzisiejsza scena polityczna w Polsce to bagno. Czy z lewa, czy z prawa, jedna k***a, jeden złodziej.

LubiewDupkę

2023-08-27, 18:44
Zulu-Gula napisał/a:

Częściowo masz rację.
Polityka to szambo, a wtrąciłem swoje dwa grosze, bo tutaj wszyscy jadą po Tusku i dla równowagi doj***łem PiSowi, z czystej ciekawości, żeby sprawdzić jak daleko sięga prawicowy obłęd, który kwitnie na Sadistic.
Dzisiejsza scena polityczna w Polsce to bagno. Czy z lewa, czy z prawa, jedna k***a, jeden złodziej.



wszyscy jada bo lewakach bo chyba jeszcze nie żyłeś i nie wiesz jak było za po jak rzadził tusk ^a szczekasz jak burek ! a gówno na ten temat wiesz...

Cudak

2023-08-27, 21:39
Zulu-Gula napisał/a:

Częściowo masz rację.
Polityka to szambo, a wtrąciłem swoje dwa grosze, bo tutaj wszyscy jadą po Tusku i dla równowagi doj***łem PiSowi, z czystej ciekawości, żeby sprawdzić jak daleko sięga prawicowy obłęd, który kwitnie na Sadistic.
Dzisiejsza scena polityczna w Polsce to bagno. Czy z lewa, czy z prawa, jedna k***a, jeden złodziej.



Pójdę dalej i pokuszę się o stwierdzenie, że to nie polityka jest bagnem tylko wyborcy i wyznawcy. Większość kraju myśli, pis, tusk i lewica, grają przeciwko sobie :D I masz racje. Lewa, prawa, jedna k***a, jeden złodziej. Smacznego piwka :)

SizzleMyDizzle

2023-08-28, 11:25
smc napisał/a:

Wszyscy po 40 rż to stare dziady i do gazu.



mam nadzieje że się odjebiesz w jakiś spektakularny sposób na swoją 40stkę i nagrasz to :D

LouisdeFunes

2023-09-01, 17:16
smc napisał/a:

Wszyscy po 40 rż to stare dziady i do gazu.



Czyli Ty już powinieneś zdechnąć 30 lat temu