18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skaner RTG

~_Yarko_ • 2023-06-21, 15:42
A co to za dziura?


zielu75

2023-06-21, 15:44
Jak zwykle. Durna baba nie upilnowała dziecka.
Cóż , przynajmniej bedzie pamiątka ;p

DeepHell

2023-06-21, 15:47
zielu75 napisał/a:

Jak zwykle. Durna baba nie upilnowała dziecka.
Cóż , przynajmniej bedzie pamiątka ;p



Jak zwykle, durny dzieciak wkłada łapy gdzie nie wolno.

Ha...........dy

2023-06-21, 16:03
Jeśli kogoś dziwi, dlaczego współcześnie coraz większy odsetek debili w społeczeństwie to ma odpowiedź: obecnie selekcja naturalna nie działa. Gdyby bachor wsadził łapę do paszczy krokodyla, to by od razu wyeliminował swoje geny idioty ze społeczeństwa, a w miejskiej dżungli nawet debilom jest się ciężko zabić (no chyba, że są motop*zdami, o ni zawsze znajdą jakiś kreatywny sposób. :-) )

mynameisgod

2023-06-21, 16:17
pomyślałem, że będzie jakaś akcja z promieniowaniem X... :D

encoder178

2023-06-21, 16:21
HardyTwardy napisał/a:

Jeśli kogoś dziwi, dlaczego współcześnie coraz większy odsetek debili w społeczeństwie to ma odpowiedź: obecnie selekcja naturalna nie działa. Gdyby bachor wsadził łapę do paszczy krokodyla, to by od razu wyeliminował swoje geny idioty ze społeczeństwa, a w miejskiej dżungli nawet debilom jest się ciężko zabić (no chyba, że są motop*zdami, o ni zawsze znajdą jakiś kreatywny sposób. )



No niestety, natura działa cuda i tworzy silne życie, a nie takie sztuczne p*zdowate dziadostwo

polakwrocek

2023-06-21, 16:41
zielu75 napisał/a:

Jak zwykle. Durna baba nie upilnowała dziecka.
Cóż , przynajmniej bedzie pamiątka ;p



Niemożliwe jest patrzenie na dziecko co 3 sekundy przez 18 lat.

Yelu

2023-06-21, 16:57
Bezstresowe wychowanie

orion123123

2023-06-21, 17:16
niech ze w p*zde swojej matki wlozy rece i wejdzie spowrotem..

teraz dostanie nowy pseudonim
złota rączka

PentagramOdDiabła

2023-06-21, 17:18
polakwrocek napisał/a:

Niemożliwe jest patrzenie na dziecko co 3 sekundy przez 18 lat.



Dokładnie. Moja Mama mi opowiadała, że jak byłem mały to miała właśnie ze mną ten problem... Jak miałem dwa, trzy, cztery lata to ciężko było mnie upilnować... Jestem po 30stce. Matka mówiła, że w dzisiejszych czasach napewno ADHD miałbym stwierdzone, wtedy nie było jeszcze.. jakby wtedy byly smycze dla dzieci to by napewno kupiła dla mnie bo strach było wyjść. Szła.ulica ze mną, na chwilę, na parę sekund spojrzała gdzieś inną stronę a ja już na środku ulicy ruchem dyrygowalem. Na szczęście nigdy nic większego oprócz sromotnych gleb zaliczonych, rozcięć, pie**olnięcie się w sam róg parapetu czołem, przytrzaśniętymi przez drzwi palcami, pogryzieniem przez psa ze trzy razy ( dwa razy szyta noga), pozdzierane lokciemi kolana, raz nawet do starego szamba kolejowego wpadłem ...dobrze że rura wystawała jakaś to mogłem się złapać i starszy kuzyn jak się zorientował to mnie wyciągnął. Wujas, stary kolejarz mówił że po 12m głębokie... I ogólne siniaki i rany to nic większego mi się nie stało xD. Wychowany w latach 90' na podwórku... pozdrawiam

Hose88

2023-06-21, 17:20
polakwrocek napisał/a:

Niemożliwe jest patrzenie na dziecko co 3 sekundy przez 18 lat.



Sam mam 5 letniego syna i tu nie chodzi o patrzenie co 3 sekundy. Wystarczy myśleć trochę do przodu i umieć przewidywać.

Oczywiście są miejsca gdzie z dziecka lepiej oczu nie spuszczać, bo wystarczy sekunda, a po 3 można dzwonić po Skrzydlewską, ale k***a nie generalizuj, bo dziecko żyjące pod kloszem wyrośnie na życiową p*zdę i nieudacznika.

Jestem z rocznika 88 i czasami się zastanawiam, jak ludzie w podobnym wieku, wychowywani bez telefonów, picia wody ze szlaufa, biegania po drzewach czy komórkach, meldowania się w domu na obiad/kolację dopiero, sami jak by mogli, to by GPSa wsadzili dziecku w dupę i trzymali na krótszej smyczy, niż Pimpka czy Reksia.

Szach1994

2023-06-21, 17:27
polakwrocek napisał/a:

Niemożliwe jest patrzenie na dziecko co 3 sekundy przez 18 lat.



Tu synu stań i czekak aż skończę, i dziecko palca nigdzie by kie wlozylo, a po 15 r życia ma juz jakaś wyobraźnię i i tak nie upilnujesz , no ale prosye polecenia albo ustawienie dziecka tak zeby je widzieć to za trudne dla wielu idiotek i idiotow

solis

2023-06-21, 18:40
Sk***iale gowniarze nie ustoja w miejscu zeby gdzies nie wepchnac swoich lapsk. Widac , ze rola jego tatusia skonczyla sie na wytrysku, a p*zdowata baba nie jest w stanie ustawic chlopaka.

Siriuz

2023-06-21, 18:44
DeepHell napisał/a:

Jak zwykle, durny dzieciak wkłada łapy gdzie nie wolno.



Jak zwykle durny wałek kręcił się prosząco

Kurisu

2023-06-21, 20:00
Na końcu nie widać czy się udało ręke wyjąć :3