18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skandaliczne koszulki w niemieckim sklepie

Wiewór • 2017-08-17, 15:41
Proszę. Oburzajcie się do woli.
Tylko nie napinajcie się za mocno bo komuś pęknie żyłka pod ch*jem i dostanie wylewu do moszny :amused:


Zaj***ne z Dżołmonster a oni zaj***li z demotywatorów.

Moby_Dick

2017-08-17, 15:48
To jest ta poprawność polityczna. My za coś takiego z niemiecką wersją byśmy dostali fch*j tys ojro kary od pani merkele i przyjaciół siedzących w tym samym bunkrze. No, ale z ich strony to przejdzie bez echa, max co zrobią, to wycofają koszulki ze sprzedaży - jak je wysprzedają.

Ma...........ke

2017-08-17, 15:50

Pa...........ć

2017-08-17, 15:57
Nie interesuje mnie gust niemieckich sebixów i poszukiwaczy z wykrywaczem metalu bo pewnie tylko tacy to kupują :nazimaja:

U nas też są jakieś "śmierć wrogom ojczyzny" i nikt o to nie ma bólu dupy :-P

SpeedyG

2017-08-17, 16:33
Wyj***ne w niemiaszków, zamiast walczyć w muslimami, ciapatymi i czarnymi to walczą z nami. Ten naród już jest niestety stracony, najmłodsze pokolenia wyprane z honoru, godności i jakiejkolwiek agresji.
Kiedyś byłem w Niemczech, z kumplem zobaczyliśmy parę. Niemka całkiem ładna blondynka, chłopak 17-18 lat wysoki około 185 cm. Mój kolega kurdupel, może z 165 cm. Założył się zemną o 30 euro, że pocałuję to dziewczynę przy jej chłopaku, a on nawet nie zareaguje. Niestety przegrałem zakład. Niemiaszek odsunął się tylko, gdy koleś całował jego dziewczynę, wywalił gały, otworzył japę zszokowany i nawet nic nie powiedział. Laska też nawet koledze z liścia nie strzeliła. Normalnie zero jakiegokolwiek sprzeciwu, agresji, odpowiedzi. Ja nie dziwię się, że ciapaci gwałcą tyle kobiet w Niemczech.

Beka_z_Lewaka

2017-08-17, 16:52
Po co się spinać. Po ostatniej wizycie w kalifacie berlińskim (już chyba można tak nazywać te tereny) widzę, że za 20 lat nie będzie helmutów, hansów i helg. Ilość szmatogłowych wzrasta w postępie geometrycznym i za góra 20 lat potrzebny będzie co najwyżej pas umocnień na Odrze, aby to ciapate ścierwo po wyżarciu wszystkiego zdatnego do jedzenia (łącznie z niemcami) nie próbowało szukać nowych pastwisk między Odrą a Bugiem.

Noside

2017-08-17, 17:10
I ile takich podpie**olonych obrazów zmieści się do "pojazdu gąsienicowego"?
Jest różnica pomiędzy koszulkami a'la "Śmierć wrogom Ojczyzny" a "Napie**alać Polaków". Serio jest. Może nie widać na pierwszy rzut oka.
Walnąłbym jakąś ripostę na koszulki typu "Najwięcej dzieł Polskiej sztuki obejrzysz w domach dzieci gestapowców", ale to by było zwyczajnie zbyt buraczane.

nectovelius

2017-08-17, 17:56
Już to widziałem... ale nie tutaj, więc nie było ;)

The_Generat

2017-08-17, 18:07
może coś bardziej sadystycznego, jakaś reklama biura podróży

"Albo Lufthansą albo kominem... wybór należy do Ciebie !"

albo jakaś reklama kosmetyków

"Najlepsze niemieckie mydło naturalne... traktuj je z szacunkiem... to może być twój dziadek"

albo coś z motoryzacji

"Amerykańskie V8 to nic przy niemieckich V2"

Wiewór

2017-08-17, 18:23
SpeedyG napisał/a:

Wyj***ne w niemiaszków, zamiast walczyć w muslimami, ciapatymi i czarnymi to walczą z nami. Ten naród już jest niestety stracony, najmłodsze pokolenia wyprane z honoru, godności i jakiejkolwiek agresji.


Walczą z nami koszulkami?
To źle, że są wyprani z agresji? Myślałem, że to dobrze:)

skfarovski

2017-08-17, 18:31
hm, józekpotwór i demoty... a link źródłowy, nie sama strona? szukał ktoś stricte tych koszulek z demota? bo ja nie znalazłem i mi to jebie fejkiem.