18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

InnyName

2018-05-21, 10:12
Ciekawsze jest to, jak te ch*jki oświetlały sobie przejścia w tych piramidach, bo według badań na 1 z nich nie ma śladu po dymie na suficie który by sugerował, że oświetlano sobie drogę ogniem :shock:

Cytuję jakiegoś błazna "Wydaje się, że aktualne obserwowane przez nas właściwości piramid są tylko tłem, echem możliwości tych starożytnych urządzeń. Mogły one pełnić funkcję elektrowni. Prawdopodobnie przynajmniej struktury z Gizy w Egipcie nie są pozostałościami cywilizacji egipskiej, ale mogą być takimi opuszczonymi elektrowniami, prawdopodobnie zdekompletowanymi, czyli ze zdemontowanymi podzespołami. Niektóre źródła sugerują, że piramidy znajdują się na całym świecie i oplatają go, a kiedyś tworzyły sieć energetyczną. "

KrólikBugs

2018-05-21, 22:54
InnyName napisał/a:

Ciekawsze jest to, jak te ch*jki oświetlały sobie przejścia w tych piramidach, bo według badań na 1 z nich nie ma śladu po dymie na suficie który by sugerował, że oświetlano sobie drogę ogniem :shock:

Cytuję jakiegoś błazna "Wydaje się, że aktualne obserwowane przez nas właściwości piramid są tylko tłem, echem możliwości tych starożytnych urządzeń. Mogły one pełnić funkcję elektrowni. Prawdopodobnie przynajmniej struktury z Gizy w Egipcie nie są pozostałościami cywilizacji egipskiej, ale mogą być takimi opuszczonymi elektrowniami, prawdopodobnie zdekompletowanymi, czyli ze zdemontowanymi podzespołami. Niektóre źródła sugerują, że piramidy znajdują się na całym świecie i oplatają go, a kiedyś tworzyły sieć energetyczną. "



Może do oświetlenia stosowali jakąś substancje która mało smoliła. Mnie i tak bardziej zastanawia jak oni te dziury w granicie zrobili. No chyba, że to byli kosmici :krejzi:

InnyName

2018-05-21, 23:54
@up nie mówię, że nie, ale to pokazuję jak kurewsko małe wiemy, może faktycznie mieli jakąś całkiem nieznaną nam energię, wydajniejszą i korzystniejszą, no ale ch*j, pewnie się już nie dowiemy, na pewno nie my rocznik 1965.

parolpl

2018-05-22, 12:47
Chciałbym tylko przypomnieć, że standardowo traktuje się starożytnych jako dzikusy, które polowały na mamuty (wpływ chrześcijaństwa?). W rzeczywistości istnieli kilkaset/kilka tysięcy lat, rozwijając m.in. nauki przyrodnicze (nie rozbijając się). Dodatkowo tamtejszy system funkcjonowania opierał się na mistrzu-uczeń/uczniowie, powodując wysoką wydajność przekazywania wiedzy i ich specjalizacje. Zatem to "zdziwienie" jest najprawdopodobniej wynika ze złego nastawieniem ludzi podchodzących do tego temu. Nie wiem czy kosmici pomagali, ani czy istniały bardzo zaawansowane cywilizacje wcześniej, ale bez znajomości chociażby matematyki nie zbudowaliby piramid (mało kto kojarzy, ale zaczęli je budować w Nubii; wciąż udoskonalając technikę ich budowy). Nie powstałby mur w Chinach, Partenon, itd. Nie powstałaby biblioteka w Aleksandrii, która (niewykluczone) gromadziła tysiące ksiąg i traktatów (jakoś dziwnie, że po przejęciu władzy starożytnych araby wybiły się znacznie z nauką). Tak naprawdę niewidomo jak daleko zaszli i co odkryli. Więc to zdziwienie " ooo korytarz" jest jak dla mnie trochę naiwne.