18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skąd ten hejt...?

Halman • 2020-08-27, 09:53

rower to nie samochód i "po mocnym słońcu" jechać można...

niemamskarpet.

2020-08-27, 10:02
mógł jechać hulajnogą, h*ja by mu wtedy zrobili

Halman

2020-08-27, 10:04
niemamskarpet. napisał/a:

mógł jechać hulajnogą, h*ja by mu wtedy zrobili


pomijając to że naj***ny zrobili by; jak masz chodnik masz popie**alać chodnikiem...

Pralpunkt

2020-08-27, 10:16
Jak bym miał takiego luja przed sobą to bym od razu na Pały dzwonił
Nie ma zmiłuj dla pijaków na czym kolwiek

Salieri16000

2020-08-27, 10:46
Że też żaden kierowca nie zatrzymał typa i nie spuścił mu powietrza z kół...

Tranquillum

2020-08-27, 11:29
Na podwójnym gazie i pedałować nie musi

teddybr

2020-08-27, 11:48
Panowie i panie to nie słońce tylko lakierki były za śliskie

Panowie i panie to nie słońce tylko lakierki były za śliskie

Panowie i panie to nie słońce tylko lakierki były za śliskie :mrgreen: A podwozie, podwozie.... też było złe :lol:

SupremeLeader

2020-08-27, 11:50
Jak niespecjalnie przepadam za podkładami muzycznymi, tak tutaj Benny Hill pasuje jak ręką do rękawiczki.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-08-27, 13:52
Jaki hejt. Ja bym mu polał jeszcze. Po mordzie...

T3RMINATOR

2020-08-27, 15:37
SupremeLeader napisał/a:

Jak niespecjalnie przepadam za podkładami muzycznymi, tak tutaj Benny Hill pasuje jak ręką do rękawiczki.



Podkład muzyczny pasuje jak h*j do mordy pięknej niewiasty.

Hrabia Drapula

2020-08-27, 16:46
kiedyś jak jechałem samochodem taki kutafon wpadł na pomysł zawracania mi przed maską, a miałem tak z 80km/h , na szczęście jego było szeroko i miałem gdzie uciekać, ale jak ch*ja strąbiłem to się przestraszył i przewali, wysiadłem i z kieszeni wygmerałem EDC , myślę przewietrzę mu opony że by sobie i komuś biedy nie narobił, a ten k***a długa do jakiegoś domu co był najbliżej i ryja drzeć że go zabić chcę, jedną oponę przeciąłem i rower do rowu mu wpie**oliłem

NataliaW

2020-08-27, 18:01
I za to jest tylko mandat. A stwarza on takie samo zagrożenie jak samochód kiedys pijak w okolicy wracał rowerem z pod sklepu i wymusił pierwszeństwo na skrzyżowaniu, kierowca odbił w lewo i przyj***ł w jadąca z naprzeciwka osobówkę z rodzina = 4 trupy. Rowerzysta pojechał jakby nic się nie stało.

Tomikchomik1

2020-08-27, 20:50
Po alko nigdy bym do samochodu nie wsiadł...ale rowerem po alko jeździ się zajebiście ^^ Na szczęście mieszkam na wyp*zdajewie wielkim i nie stwarzam dla nikogo zagrożenia ^^

Okularek

2020-08-27, 21:59
O a ile razy mi sie zdarzyło naj***nym wracać z imprezy samochodem ciężko spamiętać . całe szczerzcie nie straciłem prawa jazdy :D . o rowerze nawet nie wspomnę . Chociaż za same punktu musiałem zdawać jeszcze raz, naszczacie udało się za pierwszym . ale teraz juz staram sie nie jeździć, mam nauczkę po ostatnim jak tylko urywki pamiętałem z drogi do domu a i to w śnieg musiałem wrąc wiec jakieś drafty były...,. Pozdrawiam wszystkich cieplutko i szerokości jak mi !!