18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skąd się biorą rano stare baby w autobusach

tybiusz22 • 2014-05-20, 17:41
ale też jak wychować sobie przyszłą żonę, i co zrobić gdy po alkoholu kuśka nie chce drgnąć



swoją drogą chyba najlepszy od kilku miesięcy odcinek :D

kapiszon1217

2014-05-20, 17:45
zgadzam się, wreszcie dobry odcinek, nawet sie uśmiałem co jest rzadkością jeśli chodzi o tego typa

Złodziej_Piw

2014-05-20, 18:09
normalny facet nie da se wleść na łep,ale też dużo było dobrych koleżków co im panna w dupe zawróciła i kaplica.

nawet gęby w domu nie otworzą albo nie wyjdą jak im laska nie karze a oni jeszcze zadowoleni jak sk***ysyn

i wgl tego nie zauważają jakby te k***y jakąś klątwe na nich rzuciły czy coś .

pawelkrk00

2014-05-20, 18:27
Złodziej_Piw napisał/a:

normalny facet nie da se wleść na łep,ale też dużo było dobrych koleżków co im panna w dupe zawróciła i kaplica.

nawet gęby w domu nie otworzą albo nie wyjdą jak im laska nie karze a oni jeszcze zadowoleni jak sk***ysyn

i wgl tego nie zauważają jakby te k***y jakąś klątwe na nich rzuciły czy coś .



Znam takich :D

Złodziej_Piw

2014-05-20, 18:37
a kto nie zna ? takie przypadki nie są rzadkością, a najczęsciej te panny to takie babochłopy albo "co to nie ja"

halles

2014-05-20, 18:47
ej panowie 3 posty wzwyz idzcie przyrode odrobic a nie filozofie odpie**alacie na portalu dla gimbow

~żułw

2014-05-20, 18:56
Właśnie, żal pantoflów. Ja to mojej lasce z low kinga raz musiałem wyj***ć bo sie pytała po co do sklepu ide. Albo raz chciała 50 zł za obciąganie sukfa.

PolskiStolarz

2014-05-20, 19:37
Pokazałem to cudo dziewczynie. Niech sobie weźmie to do serca!

rambo007

2014-05-20, 19:45
Ja nie tylko się uśmiałem ale dałem share'a do mojej "lepszej połówki" ;) -Może sobie weźmie jakieś rady do serca :D

StaryDziad

2014-05-20, 20:15
Złodziej_Piw napisał/a:

normalny facet nie da se wleść na łep,ale też dużo było dobrych koleżków co im panna w dupe zawróciła i kaplica.

nawet gęby w domu nie otworzą albo nie wyjdą jak im laska nie karze a oni jeszcze zadowoleni jak sk***ysyn

i wgl tego nie zauważają jakby te k***y jakąś klątwe na nich rzuciły czy coś .



24 letni młodzieniec i już zęby na babach zjadł. Ja znam wielu co tak mordy darli jacy oni są i będą niezależni i jak będą rządzić.
A prawda jest taka, że jak będziesz aż tak babę ustawiać to znaczy, że przygarnąłeś kobietę matoła i niemotę, albo pomyliłeś dziewczynę z k***ą. Z drugiej strony jak cię baba ustawia po kątach, to załóż rurki i kup sobie skuter. No chyba że już to masz.

Może to co napisałem, gryzie się z twoim wyobrażeniem luzaka i gościa typu co to nie ja, ale za kilka lat zrozumiesz. Jak nie, to czeka cię smutny los. Albo za 15 lat będziesz miał kasę i dalej będziesz się bzykać z kretynkami i nie będziesz miał do kogo gęby otworzyć, bo kumple się pożenią. Albo piękna i młoda aparycja przeminie, a ty będziesz miał randki z redtube.

Najlepsza baba to taka, która jest też twoim kumplem.

teken

2014-05-20, 20:49
Tak się często zastanawiam, jak tak ludzie narzekają jakie te ich baby nie są, to po ch*j z nimi siedzą ?

StaryDziad

2014-05-20, 21:21
teken napisał/a:

Tak się często zastanawiam, jak tak ludzie narzekają jakie te ich baby nie są, to po ch*j z nimi siedzą ?



Tu jest kilka powodów. Spora część narzeka na laski których by nie chciała mieć, i zachwyca się takimi, które by chciała mieć. Niestety nie mają żadnej baby.

Ci co mają kobiety, to albo są szczęśliwi i w takie dyskusje nie chce im się najczęściej wchodzić, albo są rozżaleni i punktują swoje babska cały czas.

Nie jestem alfą i omegą, oraz nie jestem zajebistym kolesiem. Ale swojej żony szukałem wiele razy. Kilka razy wydawało mi się, że to ta idealna. Ale jednak coś było nie tak i rozstawaliśmy się. Do tej pory cieszę się, że odpuszczałem, zamiast narzekać i iść w zaparte. Dzięki temu mam świetną żonę i córkę w drodze :)