18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skaczesz do mniejszego ?

Bronek_Komar • 2015-05-08, 19:48
Zawsze znajdzie się silniejszy


BlckSn

2015-05-08, 20:34
No proszę, bronek z masturbacji odkurzaczem na kundle się przerzucił.

Bronek_Komar

2015-05-08, 20:41
BlckSn napisał/a:

No proszę, bronek z masturbacji odkurzaczem na kundle się przerzucił.



miałem sprawę w sądzie za wrzuty,Na zgłoś nienawiść . pl jest sporo osób co czeka na rozprawy sądowe z tej strony nie wiedziałeś? to nowy projekt rzeczypospolitej polskiej

wpisz w google "zgłoś nienawiść sadistic" i poczytaj

blablator

2015-05-08, 21:20
No to teraz szybciutko na Tora i niech szukają winnych w Ekwadorze. Idę zakładać nowe konta.

Rocky71

2015-05-08, 21:36
też miałem kiedyś jajnika to rzucał się na5x wiekszego psa :D ch*j że zawsze poharatany wracał albo z bebechami na wierzchu swojej dzielni nie odda

dojurimemba

2015-05-08, 21:47
tak odbiegając od tematu, na stronce tvn24 jest sonda: Czy zgadzasz się z bredzisławem?, dodam tylko żę wyniki będą potem podane na stronie i w telewizji, wiecie co trzeba zrobić :diabel:

uho82

2015-05-08, 22:00
c**a z jamnika. jamniczka, którą miałem x lat temu nie stałaby tak po prostu przy małym kocie. jedno szarpnięcie i po nim. z dużym pobawiłaby się dłużej, wiem bo widziałem nie raz jak zostawia znokautowanego lub nieżywego futrzaka. była super jamniczką, ale niestety trzeba było ją uspać, bo kręgosłup jej wysiadł od chodzenia po schodach

Hiperion

2015-05-08, 22:14
jamnik nie spodziewał się ataku więc się przestraszył, twój by zrobił to samo

BlckSn

2015-05-08, 22:18
bronek_komar napisał/a:



miałem sprawę w sądzie za wrzuty,Na zgłoś nienawiść . pl jest sporo osób co czeka na rozprawy sądowe z tej strony nie wiedziałeś? to nowy projekt rzeczypospolitej polskiej

wpisz w google "zgłoś nienawiść sadistic" i poczytaj



No ale... Jak mogłeś szerzyć nienawiść wrzucając filmik, gdzie wkładałeś kutacza do odkurzacza? :idzwch*j: Chyba, że ktoś uznał to za krzywdzące bo miałeś większego.

crossdressphyxia

2015-05-08, 22:18
uho82 napisał/a:

c**a z jamnika. jamniczka, którą miałem x lat temu nie stałaby tak po prostu przy małym kocie. jedno szarpnięcie i po nim. z dużym pobawiłaby się dłużej, wiem bo widziałem nie raz jak zostawia znokautowanego lub nieżywego futrzaka. była super jamniczką, ale niestety trzeba było ją uspać, bo kręgosłup jej wysiadł od chodzenia po schodach




Sam jesteś c**a, a twojego pieska powinni odj***ć zaraz po urodzeniu, najlepiej razem z tobą.

Jak mnie wk***iają takie pok***ione matoły, co szpanują, że miały kochanego pieska, co rozpie**alał wszystko co żywe dookoła, jaki on fajny był, przedłużał mi ku*asa i dzięki temu wśród innych ludzi czułem się prawie na równi z nimi, jakbym miał ciut lepsze dzieciństwo, to bym chyba nawet takiego nie potrzebował...

I każdemu takiemu pojebowi życzę z osobna, żeby te ich cudownie agresywne zwierzątka kogoś uchlały w nogę, a poszkodowany niech ich k***a gania po sądach do usranej śmierci, aż wypie**oli ich z każdego grosza, który ukryją w swym wynicowanym odbycie, wtedy nauczą się puszczać psów samopas i nie uczyć ich agresywności.

dQrw10nYk0k5

2015-05-08, 22:28
Patrząc na znieczulicę matek obecnie, to powinien być film instruktażowy puszczany na porodówce.

lukaszq15

2015-05-09, 00:47
czekam na mema z kotem i tekstem u thinik this is a motherfucking game :D

Xx...........oJ

2015-05-09, 05:57
@lilmuzynio To, że twój pies był p*zdeczką nie znaczy, że każdy taki jest ;)