18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skacz! Nie pierdol

~Sunday • 2019-08-16, 13:13
Będzie dobrze. Mówię ci. :mrgreen:

wertyh

2019-08-16, 14:37
ciekaw jestem jaki miał plan na lądowanie

grudzin7

2019-08-16, 14:49
Mając takich kolegów wrogowie nie są potrzebni :-/

krasnal_hałabała

2019-08-16, 16:03
@up, To są właśnie wrogowie tylko ty jeszcze o tym nie wiesz, wykorzystują cię, namawiają do złego, robią krzywdę, namawiają do głupot, okłamują, knują intrygi i na końcu malują ci ku*asa na czole gdy śpisz, to są właśnie wrogowie tylko ty jeszcze o tym nie wiesz, nie wiesz że są wrogami, udają przyjaciół, wierz mi że to że ktoś Cię nie bije, nie atakuje fizycznie ani słownie to nie znaczy że jest twoim przyjacielem. "Kto ci dzisiaj dupę liże ten jutro w nią ugryzie".

ritu4l

2019-08-16, 16:18
krasnal_hałabała napisał/a:

@up, To są właśnie wrogowie tylko ty jeszcze o tym nie wiesz, wykorzystują cię, namawiają do złego, robią krzywdę, namawiają do głupot, okłamują, knują intrygi i na końcu malują ci ku*asa na czole gdy śpisz, to są właśnie wrogowie tylko ty jeszcze o tym nie wiesz, nie wiesz że są wrogami, udają przyjaciół, wierz mi że to że ktoś Cię nie bije, nie atakuje fizycznie ani słownie to nie znaczy że jest twoim przyjacielem. "Kto ci dzisiaj dupę liże ten jutro w nią ugryzie".



god damn right

FanatiCS

2019-08-16, 16:19
krasnal_hałabała napisał/a:

@up, To są właśnie wrogowie tylko ty jeszcze o tym nie wiesz, wykorzystują cię, namawiają do złego, robią krzywdę, namawiają do głupot, okłamują, knują intrygi i na końcu malują ci ku*asa na czole gdy śpisz, to są właśnie wrogowie tylko ty jeszcze o tym nie wiesz, nie wiesz że są wrogami, udają przyjaciół, wierz mi że to że ktoś Cię nie bije, nie atakuje fizycznie ani słownie to nie znaczy że jest twoim przyjacielem. "Kto ci dzisiaj dupę liże ten jutro w nią ugryzie".



Skończcie już pie**olić o tym polskim rządzie. Wszędzie tylko ta polityka.

Dokaka

2019-08-16, 16:58
Nigdy mi nie bedzie szkoda takich debili.
Dał sie namówić bo własny mózg nie działa wiec zasłużył na to w stu procentach. :mrgreen: Niech boli

~sensualna

2019-08-16, 17:19
ten typ to typowa p*zda która zrobi wszystko żeby ci "fajniejsi" go polubili a oni i tak mają z tego beke

Xs...........33

2019-08-16, 18:17
Śmiech sk***iela, który wiedział co się stanie, a i tak ofiarę namawiał bo żywi się jej cierpieniem.

Respektuj

2019-08-16, 22:02
na co on liczył? ale za skok i lądowanie 10/10



bugmenot7

2019-08-17, 08:40
Na główkę mógł jeszcze jebnięty skoczyć..

Rozjebie

2019-08-17, 14:41
grudzin7 napisał/a:

Mając takich kolegów wrogowie nie są potrzebni



Przecież nikt mu nie kazał wyj***ć się na ryj

Rangraf

2019-08-22, 02:25
Zawsze jakiś debil zakmini...