18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Siwy pacyfikuje porobionego sebastiana...

Halman • 2022-09-28, 07:08

na koniec obaj są spacyfikowani... :szloch:

MalcolmX

2022-09-28, 09:15
Ach ta szorstka, męska przyjaźń.
A później się r*chali w kiblu długo i namiętnie...

pytolsky

2022-09-28, 09:20
@stopwar: zamiast skorzystać z okazji i udowodnić jaki z ciebie chojrak, wrzucasz jakiegoś 10-letniego boomerskiego mema. Więc temat tego kto tu jest bohaterską cipą można uznać za zakończony.

stopwar

2022-09-28, 10:05
pytolsky napisał/a:

wrzucasz jakiegoś 10-letniego boomerskiego mema



Czyli starszego od ciebie :smiechzula:

pytolsky napisał/a:

Więc temat tego kto tu jest bohaterską cipą można uznać za zakończony.



Popieram, wygrałeś, możesz być tym kim mówisz.

S_Z_A_L_O_N_Y

2022-09-28, 10:20
Obok mam Aldiego i pana ochroniarza wiek miejwięcej podwójna emerytura wojskowa/policyjna (no mocno wiekowy). Widziałem go trzy razy w akcji z młodszymi o połowe ode mnie i to pare razy. Nie wiem kim był wcześniej. Bez problemu pobiegł za nimi z 150-200m spacyfikował ich trzech i sam ich przytargał. Gość ma lekko 70 lat a gnojki (cwaniaczki) z 20-25. Innym razem dwóch chciało go pobić. Nie dało rady. Nie wiem co trenował kim był ale Chuck Norris mógłby brać u niego lekcje. :mrgreen:

Noct

2022-09-28, 10:31
pytolsky napisał/a:

No tak, jak widzisz porobionego patusa walczącego z jakimś agresywnym dziadem z pałką teleskopową to nie powinieneś czekać na odpowiedni moment na to, żeby któregoś z nich spacyfikować. Powinieneś dostać od któregoś po mordzie jak już się z nimi zaczniesz szarpać, albo przypie**olić jego banią o krawężnik i pójść pierdzieć w pasiak jak za zabójstwo. Inaczej będziesz cipą w mniemaniu sadolowych piwniczaków. No przyznaj się, ilu już takich Sebków na ulicy w życiu sprałeś?



nie widzisz na początku filmu, że dziadek wyrwał teleskopa temu ćpunowi?
Typ pod koniec pyta dziadka czy ma pozwolenie na pałkę XD Jełopie, to jakaś p*zda jest, co nie pomógł tylko na gotowe przyszedł dziadka zglebować.

Zenonn

2022-09-28, 10:40
Noct napisał/a:

nie widzisz na początku filmu, że dziadek wyrwał teleskopa temu ćpunowi?
Typ pod koniec pyta dziadka czy ma pozwolenie na pałkę XD Jełopie, to jakaś p*zda jest, co nie pomógł tylko na gotowe przyszedł dziadka zglebować.



Na minus której minucie filmu mu wyrywa ta pałkę ?
A dziadek będzie miał pobicie z przedłużeniem ręki. Sebiks nie zrobił nic, co mogłoby wymagać obrony koniecznej. Ewidentnie widać tylko atak siwego.

dżonyłojlker

2022-09-28, 10:57
Noct napisał/a:

nie widzisz na początku filmu, że dziadek wyrwał teleskopa temu ćpunowi?



Na początku "ćpun" stoi z rękami w kieszeniach, a już wcześniej dostał od dziadzia pałką po nogach. Chyba jakiś inny filmik oglądałeś.

Noct napisał/a:

Typ pod koniec pyta dziadka czy ma pozwolenie na pałkę XD Jełopie, to jakaś p*zda jest, co nie pomógł tylko na gotowe przyszedł dziadka zglebować.



Szkoda, że nie rozpie**olił staruchowi łba o posadzkę.

Jeśli ten dziadzio jest ochroniarzem w sklepie, to miejscowe lumpy zrobią mu częściową mobilizację - przyjdzie do pracy w całości, a wywiozą go w częściach :lol:

pytolsky

2022-09-28, 11:01
Noct napisał/a:

nie widzisz na początku filmu, że dziadek wyrwał teleskopa temu ćpunowi?
Typ pod koniec pyta dziadka czy ma pozwolenie na pałkę XD Jełopie, to jakaś p*zda jest, co nie pomógł tylko na gotowe przyszedł dziadka zglebować.



To w końcu pałka była dziadka (dlatego ktoś go pyta czy ma na nią pozwolenie) czy ćpuna (więc pytanie o pozwolenie nie ma sensu)? Gratuluję też administracji tego portalu - jak ja ostatnio kogoś wyzwałem to dostałem 30 dni bana w jakieś 3 minuty od napisania komentarza.

pablohasan

2022-09-28, 12:42
stopwar napisał/a:

Podaj adres. przyjadę



masz w dowodzie

Sztruks

2022-09-28, 13:07
A ciota kameruje zamiast „załagodzić” sytuacje

zipi

2022-09-28, 13:28
stopwar napisał/a:

Ja tam widzę jak na samym końcu jakaś bohaterska c**a pacyfikuje Sebiksa.
Gdy tacy widzą trzeźwe Seby na ulicy, to przechodzą na drugą stronę.
Chociaż ten Seba, to też jakiś wybrakowany.
Prawdziwy Sebiks, w porobionym stanie. przeważnie dostaje kurewsko nadprzyrodzonych mocy



nieudacznik życiowy, pewnie wygladasz jak ten sebix to tak Ci tego ścieka żal się zrobiło ?

habiTEK

2022-09-28, 14:11
Halman napisał/a:

nie słychać ukraińskiego, dziwne, nie?



tak jak posrani pisowcy na czele z januszem kowalskim wszedzie widzą Tuska
to ty masz jakies stany lękowe z j. ukraińskim? czy też ćpasz, tylko inne gónwo ?

Szary_Jeleń

2022-09-28, 15:01
Nie no dziadka mogły zostawić, k***y j***ne.

Parkometr

2022-09-28, 15:10
Szacun dla Panów za reakcję. Wyczekali odpowiedni moment i sprowadzili do gleby dwóch facetów. Bez zbędnej agresji, bez konieczności szarpania się. Wszystko ze spokojem.

Gdyby to się działo w murzynowie to małpim krzykom nie byłoby końca, doszłoby skakanie po głowie, a na końcu jakaś samica z dupą wielkości pralki doj***łaby swoje 3 grosze tracąc przy tym niebieskie, doczepiane kudły.