18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Siły bezpieczeństwa w Myanmar

phrontch • 2021-03-27, 19:51
Chyba nie lubią rowerzystów.




xXx5226

2021-03-28, 00:38
Weź to usuń człowieku! Jak ci durnie z rządu to zobaczą to takie moto-komando po miesięcznicy smoleńskiej zacznie ścigać ludzi bez namordników !!!

głowakozua

2021-03-28, 04:40
xXx5226 napisał/a:

Weź to usuń człowieku! Jak ci durnie z rządu to zobaczą to takie moto-komando po miesięcznicy smoleńskiej zacznie ścigać ludzi bez namordników !!!




Myślę że bez i obejrzenia tego filmiku, spektrum rodzaju spuszczanie wpierdelu mają szerokie. Poza tym, bez dostępu do broni palnej, to se możesz z procy postrzelać w opancerzone armatki wodne. Pamiętajcie drogie dzieci, koktajle mołotowa zawsze w modzie! Nie, nie namawiam do nienawiści, obserwuje do czego zmierza świat :D .

darayavahus

2021-03-28, 07:14
głowakozua napisał/a:

Myślę że bez i obejrzenia tego filmiku, spektrum rodzaju spuszczanie wpierdelu mają szerokie. Poza tym, bez dostępu do broni palnej, to se możesz z procy postrzelać w opancerzone armatki wodne. Pamiętajcie drogie dzieci, koktajle mołotowa zawsze w modzie! Nie, nie namawiam do nienawiści, obserwuje do czego zmierza świat .



Jeśli psy będą się nadal posłusznie słuchać władzy, to nie pozostanie nic innego.

Pan_Cernik

2021-03-28, 08:02
darayavahus napisał/a:

Jeśli psy będą się nadal posłusznie słuchać władzy, to nie pozostanie nic innego.



A kto cie obroni przed tymi, którzy jednak popierają obecną władzę?

Homo-komando? He he... Chciałbym to zobaczyć.

jessjess

2021-03-29, 08:59
phrontch napisał/a:

Chyba nie lubią rowerzystów.



poprawka, nikt k***a nie lubi rowerzystów.