18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Silos Volkswagena

nurgle • 2013-11-13, 17:27

w taki sposób przechowywane są samochody po wyprodukowaniu.

To...........sX

2013-11-16, 00:35
Tak na prawdę to silos z rakietą wycelowaną w Sosnowiec,nie dajcie się zwieść

isotop

2013-11-16, 02:19
100mph napisał/a:

Ściemka, tylko wybrane egzemplarze, które mają być odebrane bezpośrednio z fabryki, tak są przechowywane. Pozostałe stoją na placu. Żeby było śmieszniej, te po gradobiciu trafiają do Polski.



Jakieś źródło na potwierdzenie tych rewelacji? Cokolwiek? Czy to tylko takie polacze pie**olenie "jaka ta Polska zła łojezu łojezu wszystko ch*jowe a zagranico majo lepiej". A potem zdziwienie, że naród w święto odzyskania niepodległości urządza sobie festiwal nienawiści do samego siebie i rozpie**ala stolicę w imię ch*j wie czego. Skąd się bierze to przekonanie, że u nas absolutnie wszystko jest złe? No k***a skąd?

pawel8513

2013-11-16, 02:48
@up
Ja moge potwierdzic że tylko wybrane auta tam trafiaja, reszta stoi pod dachem lub pod ziemią w garażach specjalnych byłem tam na wycieczce (mam fotki) miasto wolfsburg (stad nazwa "volkswagen") miasto ogólnie zadupie
2 markety i kilka bloków..
Dla koleżanki która twierdzi że czesci są z chin to wracaj do kuchni, byłem w zakładach gdzie je produkują i produkcja vw golfa V trwa niecałe 14 min, podzespoły są składane przez 30 tyś robotów wygląda to świetnie lecz tam jest zakaz robienia zdj :/ sama powierzchnia produkcyjna zajmuje ok 40 Km2
są mega wypasione sale z crash testami i inne pierdoły, jesli ktos sie tam wybiera to moge polecic śmiało !! Ogień jest :D ewentualnie "hyde park" w Hannower ;p

Yogii26

2013-11-16, 11:59
k***a, prawie jak w "Ja, Robot"...

skarpety_atlety

2013-11-16, 12:17
a w polscie fiaciki sobie stoją pod chmurką i pracownicy robią sobie wyścigi pandami między rzędami owych samochodów i też jest fajnie ;D

Młynarz2033

2013-11-17, 00:29
Wszyscy piszą jaki to VW jest zły a taka prawda że większość z was jeździ wrotkami, i ch*j. 8-)
Co do samego VW to marzy mi się touareg, ale biedny jestem :) .