18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Siłomierz

Ja...........ka • 2017-09-14, 12:14
Próba pobicia rekordu :lol:


Ma...........ke

2017-09-14, 13:03
Mam nadzieję że drewno rąbie podobnie.

ro...........24

2017-09-14, 13:03
Młot firmy Jakar z Żor. Składałem to i też był ubaw

lolek15

2017-09-14, 16:50
Przypomina mi się motyw jak latem widziałem podobny automat z tym że zamiast młota to był kij baseball i piłka wysuwana na ramieniu . Staliśmy ze znajomymi humorek dopisywał i kolega postanowił spróbować i zwyczajnie tym kijem zaj***ć. Zamachnął się jak poj***ny i pech chciał że zamiast piłki trafił kijem w piszczel ziomka który stał obok i się przypatrywał :) . Miał troszke problemy z poruszaniem się tymbardziej że kij był metalowy by móc go łańcuchem do maszyny przyczepić by nikt go nie zaj***ł :P .

ho...........zo

2017-09-14, 21:02
lolek15 napisał/a:

Przypomina mi się motyw jak latem widziałem podobny automat z tym że zamiast młota to był kij baseball i piłka wysuwana na ramieniu . Staliśmy ze znajomymi humorek dopisywał i kolega postanowił spróbować i zwyczajnie tym kijem zaj***ć. Zamachnął się jak poj***ny i pech chciał że zamiast piłki trafił kijem w piszczel ziomka który stał obok i się przypatrywał :) . Miał troszke problemy z poruszaniem się tymbardziej że kij był metalowy by móc go łańcuchem do maszyny przyczepić by nikt go nie zaj***ł :P .


Zazdroszczę, też chciałbym tak komuś zaj***ć w piszczel.

jetstar

2017-09-15, 17:07
Chociaż kamerzysta dał radę.