18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Silny człowiek na trudne czasy

vonreinert • 2015-04-23, 18:31


Kowalski opowiada jak się mają w Polsce sprawy i jak by je wszystkie rozwiązał. Może faktycznie za bardzo dumamy nad problemami, a czasem wystarczy uderzyć pięścią w stół?

Komu znudzili się "krawaciarze" ten z przyjemnością posłucha polskiego "Ducze" ;)

Caravaggio

2015-04-23, 18:34
Bóg Honor i Ojczyzna

Narodowa Lubelszczyzna

Pozdrowienia dla Pana Mariana, zajebisty gościu, we łbie poukładane a i przypie**olić umie (mój ojciec swego czasu stał z nim na bramkach w dyskotekach :D )

KI...........R3

2015-04-23, 18:39
Ktoś kto był ochroniarzem i trenerem personalnym na siłowni nie jest w stanie mnie chwycić za moje przekonania. Ewidentnie widać że to kolejny cymbał sterowany z zewnątrz po to żeby podpisywał jakieś papierki które mu da rząd, jak Komor. Sadol to nie miejsce do rozpowszechnia jakiejś agitacji politycznej :evil: . Wchodzę tu żeby się k***a odstresować i nie widzieć tych zjebów co słyszę codziennie o nich w radiu bądź w telewizji. Won z tym gównem

swampman

2015-04-23, 18:41
on to sie nadaje ale do gotowania na plebanii

Lux_Perpetua

2015-04-23, 18:47
@Caravaggio To w końcu cenimy wiarę w Boga, czy umiejętność przypie**olenia?

ire09

2015-04-23, 18:48
Pan Marian jest prawdziwym patriotą i z takiej też rodziny pochodzi aczkolwiek z jego wykształceniem to nie na ten urząd.

go...........et

2015-04-23, 20:11
Cieć i trep o twarzy mieszkańca domu dla obłąkanych. Nie chciałbym, żeby mnie taki ktoś reprezentował.

Kuriki

2015-04-23, 20:59
Głosujta ludziska na patridiotów! Tylko oni mogo wyprowadzić Bolskę z kryzysu! Zajebie się podatkami ludzi z zagramanicy co to na Bolskiej ziemi chco biznesy robić. Poradzić se trzeba z zagramanicznym kapitałem co to Bolsko ziemie wykupuje. Każdego co sprzeda ziemię Bolską się ogłosi zdrajo narode i się ukarze. A machine urzendniczo nie zlikwidujem tylko dostosujem do naszych potrzeb! I nie bedziem się uczyć jakiś chałeckich jenzukuw, tylko Polski, patridiotyczny język naszych przodków będziem znali i umiali i w nim mówyly, a jak kto przyjedzie do nas to niech mówi po Polsku bo to on tu jest gość, a nie na odwrót!

I może wtedy jakoś to bendzie!

Maryjan Kołolski! Piełkny prezydent na brzydkie czasy!

faraonek88

2015-04-23, 22:40
był spawacz
był pijak
był z fobią Niemiecką i Ruską
teraz jest pachołek WSi
to ochroniarz nie może być ? :-P

Ork.Fajny

2015-04-24, 08:38
Ale wiecie że ten ochroniarz zajmował się polityką, m.in. w UPR u boku Korwina kiedy część z was srała w pieluchy albo uczyła się walić konia w początkach okresu dojrzewania, no nie...?
To jest taki ładny widok, kiedy banda sadolowych półgłupków, prowokatorów, debili i innych takich oskarża kogoś o coś, kiedy sama wie o polityce tyle ile przeczytają tu na forum...

De...........37

2015-04-24, 11:35
Ja się tylko modlę do Bogów, żeby przyszła ekipa rządząca z prezydentem do kupy nie sp***oliła tego co jest teraz za pomocą np jakiejś drobnej rewolty czy innego łajna.