18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Silnoręki klecha

Moogli • 2012-08-30, 17:13
Do zamojskiej komendy policji zgłosił się 18-latek z Białowoli, który twierdził, że został pobity przez swojego starszego brata - księdza. Powodem agresji miał być wyjazd młodzieńca na tegoroczny Przystanek Woodstock w Kostrzynie. Do awantury doszło 9 sierpnia ale 18-latek zgłosił się na policję dopiero wczoraj, bo 3 tygodnie spędził w szpitalu.

Z relacji 18-latka wynika, że 9 sierpnia późnym wieczorem, do rodzinnego domu w Białowoli przyjechał jego 31-letni brat, który jest księdzem w jednej z parafii w Biłgoraju. Duchowny miał zarzucać matce, że źle wychowuje nastolatka, bo pozwoliła mu pojechać na tegoroczny Przystanek Woodstock. Doszło do wymiany zdań. W pewnym momencie 31-latek miał uderzyć brata na tyle mocno, że połamał mu szczękę. W szpitalu stwierdzono złamanie żuchwy w dwóch miejscach z przemieszczeniem. 18-latek trafił do specjalistycznej kliniki w Lublinie. Spędził tam 3 tygodnie.

Sprawą zajęła się zamojska policja: - Przyjęliśmy zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa i prowadzimy czynności - powiedział nam podinspektor Lubomir Zając. - Za uszkodzenie ciała grozi do 5 lat więzienia.

źródło: http://ezamosc.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=5381&Itemid=37

pkh

2012-08-30, 17:23
Nic dziwnego że ma silną rękę, jeśli wiesz o czym mówię.

maderfakermen

2012-08-30, 18:02
silnych to on ma ministrantów, ale w mordzie.

pakicito

2012-08-30, 18:23
może lubi bić podczas gwałtu

M4rkOPL

2012-08-30, 18:42
Poj***ny, że on nie miał kolegów i zmarnował sobie życie, to nie znaczy że młody ma też je zmarnować...

MaestroRCS

2012-08-30, 20:36
Katolickie miłosierdzie i wyrozumiałość :D

sarkazm

2012-08-30, 23:09
Tam na południu województwa to wszyscy zdrowo popie**oleni. To całe koko spoko to przecież spod Biłgoraja jest.

Yourichi

2012-08-30, 23:10
Biłem się z bratem już nie raz, ale w życiu bym nie wpadł na to żeby to zgłosić na policję

matt63amg

2012-08-30, 23:18
rozumiem że poważny uraz, ale żeby donieść na policję? w dodatku na własnego BRATA, któremu w tym przypadku przysporzy to nie lada kłopotów? fajnych ludzi ten woodstock fascynuje ;)

oczywiście klecha nie powinien go za to od razu tłuc, ale widocznie do gówniarza nigdy nie przemawiały inne argumenty, sądząc po jego późniejszym zachowaniu...

Radzimierz

2012-08-30, 23:24
Cytat:

Biłem się z bratem już nie raz, ale w życiu bym nie wpadł na to żeby to zgłosić na policję



A połamałeś bratu szczękę? Takie coś to jest miesiąc w szpitalu + następne 2 miesiące (optymistycznie) wpie**alasz same papki.

Jakby mi brat takie coś zrobił "bo byłem na woodstock" to sam bym ze szpitala dzwonił na policje - abym mógł mówić.

Moogli

2012-08-31, 00:12
Informacje z pierwszej ręki: Zabieg operacyjny w znieczuleniu ogólnym; z cięcia w przedsionku jamy ustnej; I- w ok.45-41 repozycja i osteosynteza odłamów kostnych żuchwy za pomocą 2 minipłytek; 6-oczkowej [łuk 5 śrub] i 2 -oczkowej z przerwą [2 śrub],szycie. II- w okolicy lewego kąta żuchwy- extrakcja zęba 38 ze szczeliny złamania, repozycja i osteosynteza odłamów kostnych żuchwy za pomocą 6-oczkowej minipłytki [5 śrub], szycie. Założono ligiatury na zęby przedtrzonowe szczęki i żuchwy, wiązanie Ivy na zębach 11,21,31,41. Repozycje uzyskano.
Przez 6 tygodni będzie nosił ligiatury, płytki do końca życia, więc nie pie**olić że przysporzy bratu kłopotów. (nie dostał od brata żadnych przeprosin)

sz...........an

2012-08-31, 00:58
Ale na brudstock nie pojechał bo połamany leżał

niech sie cieszy ze to nie sredniowiecze i brat z wyprawy krzyzowej nie wrócił bo by mu morgensternem zaj***ł :amused:

smoke86

2012-08-31, 01:15
Można mieć różne poglądy na wiarę, ale ksiądz, nie-ksiądz - takich ludzi trzeba konsekwentnie tępić.
Sam jestem praktykującym katolikiem, ale takiemu księżulkowi gnaty bym porachował (załatw swojego bliźniego, zanim twój bliźni załatwi ciebie :) .
I myślę, że zgodzi się ze mną przytłaczająca większość ludzi wierzących.

Aegot23

2012-08-31, 03:07
Niezwykle miło jest zobaczyć jakiegoś newsa z rodzinnych stron. Za parę dni jadę w odwiedziny i jak zobaczę tego gostka, to przyślę Wam zdjęcie, kochani Sadole :)