18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Silnik wypadł wariacie

repowski • 2020-11-05, 11:00
Patola w golfie...

vivusanima

2020-11-05, 13:09
Ze szfagrem nie takie się klepało. Dzisiaj średnio się opłaca bo szpachla bardzo poszła w górę!

Lee225

2020-11-05, 13:09
Przecież oni naj***ni, gość jeszcze butelkę trzyma.

kickyourheadoff

2020-11-05, 14:00
Zajebiście
Bez dziur w drodze, bez płynów, oparów z chłodnicy

Pomysłowy prank ale niedopracowany

bakus1233

2020-11-05, 14:11
TytanowyRosomak napisał/a:

Ty to chyba mało w życiu widziałeś.



Zbyt dużo żeby wierzyć w coś takiego.

Goldi85

2020-11-05, 14:15
No panowie :) Piwo !!! ba krata piwa dla was !! :D

wins89

2020-11-05, 14:29
tak się kończy jazda zgodnie z przepisami i warunkami panującymi na drodze

Adam1908

2020-11-05, 14:30
Jurek Kiler Ferdynanda Lipskiego tak zlikwidował.
Tylko tam był dym i telewizja.

Bloblas

2020-11-05, 14:32
trebor71 napisał/a:

cuda się zdarzają, ale tutaj chamy z wioski chciały ewidentnie nabrać Drozde i wygrać poloneza



Co ty pie**olisz znawco patrz - drzewo obskrobane, krzaki rozj***ne w p*zdu a jak nagrywa koło to nawet ślad na poboczu jest do tego koła więc zaj***li na bank qwa ekspercie... Poza tym tekst wyżej jakiegoś znawcy że coś takiego na lawecie przywieźli - chyba qwa hulajnogę wsadzałeś na lawetę nie wrak bez kół... Jeszcze silnik wyj***li w pole bo to przecież łatwizna....Jprdl....

:roll:

Lolekmko11

2020-11-05, 14:35
W bardzo gęste powietrze musiał przypie**olić

banana12462541

2020-11-05, 14:41
TytanowyRosomak napisał/a:

Ty to chyba mało w życiu widziałeś.



Nowy na sadolu?

Justynka99

2020-11-05, 15:30
Bloblas napisał/a:

Co ty pie**olisz znawco patrz - drzewo obskrobane, krzaki rozj***ne w p*zdu a jak nagrywa koło to nawet ślad na poboczu jest do tego koła więc zaj***li na bank qwa ekspercie... Poza tym tekst wyżej jakiegoś znawcy że coś takiego na lawecie przywieźli - chyba qwa hulajnogę wsadzałeś na lawetę nie wrak bez kół... Jeszcze silnik wyj***li w pole bo to przecież łatwizna....Jprdl....



Nie widzę tego odrapanego drzewa, ale teoretycznie mógł uderzyć w jakieś wcześniej i tu go wyrzuciło. Ale dlaczego nie ma tylniej blachy skoro uderzył nie z tej strony? I niby którędy wypadł ten pasażer, skoro szyba jest popękana, ale w całości? Zdecydowanie fejk.

karolo_m

2020-11-05, 15:31



Bloblas napisał/a:

Co ty pie**olisz znawco patrz - drzewo obskrobane, krzaki rozj***ne w p*zdu a jak nagrywa koło to nawet ślad na poboczu jest do tego koła więc zaj***li na bank qwa ekspercie... Poza tym tekst wyżej jakiegoś znawcy że coś takiego na lawecie przywieźli - chyba qwa hulajnogę wsadzałeś na lawetę nie wrak bez kół... Jeszcze silnik wyj***li w pole bo to przecież łatwizna....Jprdl....



Skrobane to se twoja madka powinna była zrobić.. łykasz jak młody pelikan

migracia

2020-11-05, 16:06
Bloblas napisał/a:

Co ty pie**olisz znawco patrz - drzewo obskrobane, krzaki rozj***ne w p*zdu a jak nagrywa koło to nawet ślad na poboczu jest do tego koła więc zaj***li na bank qwa ekspercie... Poza tym tekst wyżej jakiegoś znawcy że coś takiego na lawecie przywieźli - chyba qwa hulajnogę wsadzałeś na lawetę nie wrak bez kół... Jeszcze silnik wyj***li w pole bo to przecież łatwizna....Jprdl....




Po pierwszych dwóch zdaniach nawet średnio inteligentny ja widzę, że to nic więcej jak średni fejk. Nie muszę widzieć nawet tego samochodu.

bakus1233

2020-11-05, 16:31
Bloblas napisał/a:

Co ty pie**olisz znawco patrz - drzewo obskrobane, krzaki rozj***ne w p*zdu a jak nagrywa koło to nawet ślad na poboczu jest do tego koła więc zaj***li na bank qwa ekspercie... Poza tym tekst wyżej jakiegoś znawcy że coś takiego na lawecie przywieźli - chyba qwa hulajnogę wsadzałeś na lawetę nie wrak bez kół... Jeszcze silnik wyj***li w pole bo to przecież łatwizna....Jprdl....


Tak jak wyżej jakaś pani zauważyła...
Gdzie jest to drzewo? W której sekundzie? Wiesz jaka patężna siła tak rozpie**ala samochód? Nawet jakby cię nie zmieliło o drzewo, to w środku miałbyś niezły wylew :mrgreen: śmierć na 99% a nie śmianie się i nagyrwanie.

Co do lawety, to jak się chce,to bez problemu można coś takiego zrobić, brak koła nie jest wielką przeszkodą. Przy rozładunku można zaczepić tył samochodu np do drzewa i zjedzie bez problemu. Nie pytaj skąd wiem :-)

Justynka99 napisał/a:

Nie widzę tego odrapanego drzewa, ale teoretycznie mógł uderzyć w jakieś wcześniej i tu go wyrzuciło. Ale dlaczego nie ma tylniej blachy skoro uderzył nie z tej strony? I niby którędy wypadł ten pasażer, skoro szyba jest popękana, ale w całości? Zdecydowanie fejk.


Akurat blacha mogła odpaść od uderzenia. Ale na 99% przywieźli to auto na potrzeby tego filmiku, ale w jakim celu, to nie wiem. Pewnie da się zweryfikować skąd i po co ten film, ale nie chce mi się :amused:

Justynka99

2020-11-05, 16:43
bakus1233 napisał/a:

Akurat blacha mogła odpaść od uderzenia. Ale na 99% przywieźli to auto na potrzeby tego filmiku, ale w jakim celu, to nie wiem. Pewnie da się zweryfikować skąd i po co ten film, ale nie chce mi się



Pewnie jakiś handlarz wiezie egzemplarz "Niemiec płakał jak sprzedawał i tylko do kościoła jeżdził" i po drodze sobie żart zrobił. Blacha oczywiście mogłaby odpaść, ale... podstawy fizyki. Jak uderzenie jest z przodu, to tylna blacha leżałaby zaraz obok auta, a nie wypadła gdzieś dalej, bo siła oddziałuje do przodu.