18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Siła słów ;_;

mcsis • 2011-04-11, 11:51
Filmik wstawiony po to aby ten kto się wzruszył, wiedział, że do sadystów nie należy!



Jeadong

2011-04-11, 19:09
@2x up

Wiedzieć, a odczuwać uczucia to co innego. Obejrzyj np. popularny serial "Dexter" to zrozumiesz.
Tak jak napisałeś, wchodzisz tu bo liczysz na to, że znajdziesz nowsze materiały niż na "JM" czy tam innym gównie. Kiedyś strona nie była tak popularna. Kiedy pierwszy raz na nią wszedłem, jakiś rok temu to akurat zaczynały się zmiany ale większość filmików przedstawiała złamania, krzywdę zwierząt, ludzi, sadystyczne podteksty, chamskie żarty itp. Teraz wejdziesz i spotykasz takie gówno i ludzi, którzy chcą się wyróżnić spośród tłumu mówiąc, że mają uczucia, wzruszają się itp. Nie wiem k***a, mieszają tą stronę z gównami typu demotywatory i inne, których nie potrafię wymienić bo nie znoszę zachowania przeciętnego człowieka, żartów z kabaretów (z bardzo nielicznymi wyjątkami), sztucznej j***nej uprzejmości i tak k***a dalej. Taki jestem i jak tu niektórzy piszą nie kreuję tu swojej osobowości "sadysty" żeby być fajnym w towarzystwie. Jeśli "Ty" taki jesteś to obyś umarł, nie cierpię takich ludzi.

Podsumowując, nie jestem sadystą- takim jakiego podaje wersja słownikowa, a nie portalowa kreacja człowieczka śmiejącego się z żartów o teściowej, kobiecie w kuchni (choć ten akurat fajny) itp. Szanuję kobiety, lubię patrzeć na flaki i wszystko bez wyjątku co jest w dziale hard to jest prawdziwe życie, ludzie giną, tną im głowy, zdzierają skórę na żywca, o tym się nie mówi. Dlatego wzruszajcie się k***a dalej na ślepcem.
Podobał mi się jednak portal i można się było spotkać z komentarzami na poziomie oraz nie owijaniu w ciężko wypracowaną przez czarnego bawełnę przy doborze słownictwa.

Jeśli jesteś człowiekiem wrażliwym itd jak 90% społeczeństwa to spoko ale nie okazuj tego na stronie przeznaczonej do zupełnie innych celów.


A na ch*j to wszystko. Dziękuję dobranoc.

Psychiczny

2011-04-11, 19:26
@up
nie chodzi o wrażliwość tylko o to, że słowa mogą zmieniać świat
jeżeli oglądasz cały czas egzekucje , zabójstwa itp. przyzwyczajasz się i stajesz się jak kaci
to prawda , że strona nie jest do rozczulania stworzona , ale zawsze urozmaicenia się przydadzą

Bejker

2011-04-11, 20:32
Powiem tak filmik daje do myślenia....


ALE I tak wyr*chał bym te panienki z początku filmu

kamil66

2011-04-11, 21:17
Wrzucaczu filmiku, dobra robota.

paszCAT

2011-04-11, 22:00
nie wiem czemu ale mnie to rozbawiło.

nileppez

2011-04-11, 22:35
poza tym, filmik ten to przejaskrawione gówno które geniealnie by pasowało w jakiegoś j***nego demota, ta akurat ludzie lekko zmienił się napis i nagle wszystkim Jezusa Chrystus i Maryja otworzyli serca..

beliar87

2011-04-11, 23:35
k***a, a ja myślałem, że mu napisała, że na browar zbiera...

Astarot

2011-04-12, 10:00
I tak po tej akcji zabrał swój majdał i poszedł do kina, do baru na mecz albo do jakiegoś klubu z panienkami a wy tu pie**olicie o współczuciu.

Rh...........ox

2011-04-12, 10:06
Super, wiedzę że są tu "prawdziwi" sadyści :ok:

gniev1910

2011-04-12, 12:00
co tam k***a było napisane bo z angielskim to na bakier jestem
??

Shine

2011-04-12, 14:58
Ja pie**ole to jest strona dla sadystów i takie filmiki są wrzucane tu po to, by sie z nich pośmiać a jak cie to nie bawi to udawaj że sie śmiejesz lub nic nie pisz. Kogo obchodzi na tej stronie co ty byś zrobił gdyby albo jak się teraz poczułeś...
Chcesz czynić dobro to idź i wesprzyj biednych ludzi a nie wpie**alasz się w miejsce gdzie ludzie rasy białej którym zdarza się w życiu być bardziej uczynnym od was ale poprostu jesteśmy skromni xddd.

Wiadomość do demotywatorowcow i komiksowcow itd. =d

Brzydzę się swoją dobrocią. :)

pr...........as

2011-04-12, 15:15
ma ktoś tłumaczenie?

Jeadong

2011-04-12, 17:57
gniev1910 napisał/a:

co tam k***a było napisane bo z angielskim to na bakier jestem
??



1. Jestem ślepy, proszę o pomoc.
2. Jest piękny dzień i nie mogę go zobaczyć.

Mam nadzieję, że nie dałem się zrobić w ch*ja :-|

kenpachi26

2011-04-12, 18:04
k***a niech coś się wydarzy. Myślałem że na końcu zajebie mu pieniądze. A na tym kartonie myślałem że napisze "Zbieram na bombę która to wszystko rozjebie". A tu ja pie**ole.