18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Siła perswazji, wybory 2020

Wasili666 • 2020-07-02, 02:45
Dwójka małych farmerów i owieczki, które teoretycznie mogły by stratować rządzące nimi jednostki, ale owca to owca, pobeczy i pójdzie jak jej każą


JolkiPolkiPL

2020-07-02, 17:05
"I cyk dzwonimy do płokułatuły" że nieletni pracują.

pankruk

2020-07-02, 21:38
Zauważcie taki istotny fakt, że Jarosław zgadzając się na nagłą zmianę kandydata w PO zabezpieczył potencjalną prezydenturę Dudy. Z Kidawą jako kandydatem PO występowało spore "ryzyko", że Bosak dostanie się do II tury z wynikiem 10+%, a wtedy Andrzej by na pewno przegrał bo ludzie rzuciliby się przekornie głosując przeciw PiS-owi o czym doskonale wiedzieli analitycy i socjolodzy w sztabach wyborczych. Tera z kolei nagle jawny elektorat Konfederacji czyli 1,3 mln Polaków przestało być dla PO faszystami, a dla PiS stali się bliscy ideowo bo walka o 2 turę idzie już na noże. Ja na drugą turę nie idę, nie przyłożę ręki do tych wyborów, a obniżona frekwencja będzie najlepszym sygnałem dla świata, że mamy wyj***ne bo i tak wygrał "system".

support3

2020-07-03, 00:16
Dlaczego nie posypały się warny z wpie**alanie polityki do komentarzy? Czyżby admini byli za jedyną słuszną komunistyczno-socjalistyczną partią PIS?

Wasili666

2020-07-03, 05:30
support3 napisał/a:

Dlaczego nie posypały się warny z wpie**alanie polityki do komentarzy? Czyżby admini byli za jedyną słuszną komunistyczno-socjalistyczną partią PIS?



A kto tu nawiązuje do polityki? To tylko dwójka dzieciaków wyprowadzająca beczące owce

:-P



:roll: