18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Siła i umiejętność

~Beny • 2018-09-06, 21:28
Się popisała :roll:


skin88

2018-09-08, 08:55
UP niczego, w zasadzie to w ch*ju to mam, ale ocenianie innych na podstawie tuszy to frajerstwo, każdy ma w rodzinie kogoś kto jest grubszy od innych dziadek, ciocia, babcia itp. Ciekawe co by poczuli słysząc takie słowa od własnego wnuczka czy ch*j tam wie kogo, predyspozycje genetyczne też nie są bez znaczenia, wiem to sam po sobie, mam koleżkę wypie**ala jak j***na świnia, 3 x tyłe co ja i do tego jeszcze jakieś gówna typu fastfoody a chudy j***ny jak szczapa, a ja nawet z pie**olonymi owocami muszę się pilnować, i ważę 140 kg, zrzuciłem już raz do 90, 4 miechy wyrzeczeń, pie**ole to, więc nie jest to wcale takie proste jak niektórym się wydaje, większość tych kozaków co dziewczyny z większym tyłkiem nazywają kaszalotami, jedyne co r*chało to skrawek kanapy na której siedziała koleżanka starej, jak ktoś się p*zdą urodzi to kanarkiem nie zdechnie, tyle w temacie

wulfgarval

2018-09-08, 09:21
@up
Nie śmiejemy się tylko z rzeczy, które nie są kwestią ludzkiego wyboru, a bycie grubym to nie choroba. Pocisk dostałeś za głupi komentarz, nie za wagę. Natomiast Ty masz kompleks z tym związany i nie umiesz tego zaakceptować, dlatego wypisujesz bzdurne rzeczy. Nikogo tutaj nie obchodzi czyjeś życie prywatne, gdybyś się nie rozpisywał o swoim życiu to nikt by po Tobie nie jechał. Wrzuć na luz, to jest sadol.

ho...........zo

2018-09-08, 15:18
skin88 napisał/a:

UP niczego, w zasadzie to w ch*ju to mam, ale ocenianie innych na podstawie tuszy to frajerstwo, każdy ma w rodzinie kogoś kto jest grubszy od innych dziadek, ciocia, babcia itp. Ciekawe co by poczuli słysząc takie słowa od własnego wnuczka czy ch*j tam wie kogo, predyspozycje genetyczne też nie są bez znaczenia, wiem to sam po sobie, mam koleżkę wypie**ala jak j***na świnia, 3 x tyłe co ja i do tego jeszcze jakieś gówna typu fastfoody a chudy j***ny jak szczapa, a ja nawet z pie**olonymi owocami muszę się pilnować, i ważę 140 kg, zrzuciłem już raz do 90, 4 miechy wyrzeczeń, pie**ole to, więc nie jest to wcale takie proste jak niektórym się wydaje, większość tych kozaków co dziewczyny z większym tyłkiem nazywają kaszalotami, jedyne co r*chało to skrawek kanapy na której siedziała koleżanka starej, jak ktoś się p*zdą urodzi to kanarkiem nie zdechnie, tyle w temacie


Weź może zjedz coś na uspokojenie, grubasku.

ScrappyCoco

2018-09-08, 15:30
skin88 ch*ja zdrowy jesteś i ch*ja masz kondychę. Jakby tak było to byś nie był grubasem. Uprawiasz sport? Chyba sumo. Waga 140 kg swiadczy o tym ze nie jesteś zdrowy, więc nie sciemniaj.