18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Siła argumentów czy argument siły?

~Velture • 2018-06-02, 16:09
Dziadek się nie pie**oli w tańcu :amused:


wulfgarval

2018-06-02, 18:41
Tak USA to dzicz.

Drugą sprawą jest to, że widzimy tylko ułamek konfliktu. Gość, w którego mierzy dziadek wrzeszczy "I live here", czyli można wnioskować, że dziadzio narusza jego mir.

Był kiedyś prosty obrazek ukazujący ofiarę jako agresora, nie mogę go znaleźć ale świetnie pasuje.

wilkoala

2018-06-02, 19:13
@up
Na ulicy nie mieszka, chwilę wcześniej młody mówi że da mu nauczkę. Dziadek czuje się zagrożony, wyciąga broń i oddaje strzał ostrzegawczy. No ale z drugiej strony takie stare pierdziele często, gęsto mają nasrane we łbach.

Pa...........in

2018-06-02, 19:14
ja bym się wystraszył, stary jest i nie szkoda mu reszty życia aby kogoś kropnąć :krejzi:

Foto123

2018-06-02, 23:03
Sytuacja działa się na hawajach, w miejscu objętym katastrofą (otwierające się szczeliny erupcyjne, rzeki lawy itp.) Śledzę trochę temat tych wulkanów, i wiem że jest tam teraz spory chaos. Ludzie nie wiedzą co robić, tracą domy, tracą miejsca w których żyli.
Starszy dziad z bronią został złapany, i podobno uprzykrzał już życia ludziom, więc w tym przypadku to on jest tu tym złym.

EdmundKemper

2018-06-02, 23:34
Im więcej ludzi może posiadać broń tym większy odsetek idiotów/ludzi z problemami psychicznymi/wariatów/degeneratów/ludzi chcących popełnić zbrodnię się wśród nich znajduje.

Go...........Fr

2018-06-03, 00:04
Ja to bym wyj***ł straż miejską i dał pozwolenie na broń bo z mocherami nie ma żartów! :hitler:

Machol

2018-06-03, 00:09
Dziadziowi się Wietnam przypomniał :]

CukiernikRoman

2018-06-03, 08:06
Zauważcie proszę, że dzięki temu, że koleś miał broń, to nikt sobie nie dał po pysku, a sprawa została rozwiązana bardzo szybko ;) . Jakby nie mówić, broń swoje zadanie spełniła - zakończyła spór bez strat ;)

utylizator666

2018-06-03, 08:37
Voque napisał/a:



Znalazł się taki, co mi pozwolenie dał :-P
Ale ty zostań w kuchni lepiej.



Powiedz to mamie bo pewnie kolacje ci opie**ala.
Chyba zawyżyłeś wiek, bo czytać ze zrozumieniem jeszcze nie potrafisz.
Taka skaza na obecnej edukacji, rodzi idiotów.

killua

2018-06-03, 09:42
Voque napisał/a:



Umiesz czytać ze zrozumieniem? Nie oceniam jego normalności.
Weź się w garść, bo w krajach objętych zakazem broni możesz spotkać kogoś z bronią, kto potraktuje cię gorzej nie mając nawet takiego powodu. Dziadek oddał tu tylko strzały "ostrzegawcze" :kawa:



no popatrz, żyję w takim kraju i przez 37 lat nigdy się nie spotkałem nikogo z bronią na ulicy, natomiast widzę setki filmików z krajów gdzie jest dostęp do broni jak poj***ni ludzie zabijają normalnych i w życiu bym nie chciał by w Polsce był ułatwiony dostęp(bo przecież jak ktoś chce u nas to dostanie tylko trzeba się bardziej starać co na wstępie 90% psycholi zniechęci). Normalni ludzie w naszym kraju nie muszą się obawiać, a jak ktoś jest tchórzliwą sp***oliną co wszędzie widzi zagrożenia którym przeciwstawić się może tylko klamką to niech sp..dala do USA najlepiej do texasu.

Tafariel

2018-06-03, 09:43
Kobiety równe mężczyznom! W dyskusji na temat broni palnej wyczerpujące argumenty wyrażające sprzeciw:

Filogyna napisał/a:



Weź się w garść.



:homer: :idzwch*j:

Pa...........in

2018-06-03, 09:50
killua napisał/a:



no popatrz, żyję w takim kraju i przez 37 lat nigdy się nie spotkałem nikogo z bronią na ulicy, natomiast widzę setki filmików z krajów gdzie jest dostęp do broni jak poj***ni ludzie zabijają normalnych i w życiu bym nie chciał by w Polsce był ułatwiony dostęp(bo przecież jak ktoś chce u nas to dostanie tylko trzeba się bardziej starać co na wstępie 90% psycholi zniechęci). Normalni ludzie w naszym kraju nie muszą się obawiać, a jak ktoś jest tchórzliwą sp***oliną co wszędzie widzi zagrożenia którym przeciwstawić się może tylko klamką to niech sp..dala do USA najlepiej do texasu.



niestety ale w polsce można mieć broń i to bez pozwolenia

ale to taka broń że nabijasz prochem i wsadzasz kule do strzału więc na obrotowym bębnie czyli broń prochowa ogólnie jak by miał z 5 takich pistoletów czarnoprochowych to jak kotosznikow

tu masz za tysiaka używkę
http://allegro.pl/colt-navy-44-rewolwer-i7167208811.html

Pan_Adolf

2018-06-03, 10:50
łełełęełe dajcie broń łelełęłęłę wolność łełęlęęłe wykop pl łełelelełęłe sp***olenie umysłówe łełełełęlęłę lewactwo łęłęlęeleł bandyci terroryzują i bez broni łełłełełełe czarnoprochowce łełełełę jestem zj***nym prawiczkie z sadistika dlatego dajcie mi spluwe żebym mógł robić pach łełęlęe

Panek_z_Polski

2018-06-03, 11:30
Na jakich serwerach, do k***y nędzy, jest postawiony Sadistic? Internet mam taki, że arab z Dubaiu by zazdrościł, telefon za milionpińcetstodziwińcet i ch*j, bufor, bufor, bufor...

mit2

2018-06-03, 22:47
Pan_Adolf napisał/a:

łełełęełe dajcie broń łelełęłęłę wolność łełęlęęłe wykop pl łełelelełęłe sp***olenie umysłówe łełełełęlęłę lewactwo łęłęlęeleł bandyci terroryzują i bez broni łełłełełełe czarnoprochowce łełełełę jestem zj***nym prawiczkie z sadistika dlatego dajcie mi spluwe żebym mógł robić pach łełęlęe


Łatwo wam, lewusom, przychodzi sortowanie ludzi na lepszych i gorszych i nakładanie na nich zakazów i nakazów. Jak to wasz bożek Marks głosił, "walka klas"?
A nie daj Boże, ktoś bez pie**olenia się przez pół roku na płaszczeniu się przed urzędasami chciałby sobie postrzelać z własnej broni - wtedy wasz kwik sprzeciwu słychać na wiele kilometrów.

Każdy kto nie był karany i bez problemów przejdzie badania psychologiczne powinien mieć zagwarantowane prawo do posiadania broni.
ch*j kogo powinno obchodzić, czy ją będzie kolekcjonował, uprawiał sport, nosił do obrony czy strzelał rekreacyjnie.

Niestety, dopóki mamy nie polską, a polskojęzyczną władzę, nie doznamy wolności.