18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Siewczyni śmiercionośnego wirusa

T3RMINATOR • 2020-11-02, 15:26
W końcu kobiety w chustach na głowach mają tajną broń na swych ciapatych oprawców.

janlew

2020-11-02, 15:39
Islamski terroryzm, w wersji "tępa zmywarka"

edek_kotek

2020-11-02, 15:40
Pas szachida nie odpalił ?

piter52

2020-11-02, 16:15
Jak Ci dwaj obejrzą Sadistica to spuszczą jej niezły łomot...

baronturbina

2020-11-02, 16:45
janlew napisał/a:

Islamski terroryzm, w wersji "tępa zmywarka"


Stary ty masz jakieś uprzedzenia do kobiet ewidentnie. Od podstawówki próbujesz wyrwać i nic? Co nie?

BolekMaku

2020-11-02, 17:00
Po tym widać jak arabskie kobiety uwielbiają nosić czador, burkę, czy inne ch*jostwo. Im tak naprawdę to przeszkadza! Jak dla nas jest teraz uciążliwe noszenie maseczek na okrągło. Tyle , że większość z tych kobiet żyje w państwach o suchy klimacie a nie daj boże jeszcze wilgotnym, jak np. Indonezja. Tak naprawdę są to fajne babki do r*chania nawet w czoko, wiem bo widziałem w Internecie. Kolega kiedyś mi dał link. Bóg wie skąd....

sard

2020-11-02, 17:58
BolekMaku napisał/a:

Po tym widać jak arabskie kobiety uwielbiają nosić czador, burkę, czy inne ch*jostwo. Im tak naprawdę to przeszkadza! Jak dla nas jest teraz uciążliwe noszenie maseczek na okrągło. Tyle , że większość z tych kobiet żyje w państwach o suchy klimacie a nie daj boże jeszcze wilgotnym, jak np. Indonezja. Tak naprawdę są to fajne babki do r*chania nawet w czoko, wiem bo widziałem w Internecie. Kolega kiedyś mi dał link. Bóg wie skąd....



nie bóg tylko allah... a ten robił akbaru jak się dobierał do dziecięcych pupinek paru

CzerstWybut

2020-11-02, 18:46
Czekałem który w końcu przy wyjściu jej najebie garści do ryja ale niedoczekałem :cry:

KebabRemover

2020-11-02, 19:55
arabki bardziej okrutne niz polki, tego sie nie spodziewalem a jest to drugi filmik dzisiaj ktory to potwierdza

Cudak

2020-11-02, 20:19
baronturbina napisał/a:

Stary ty masz jakieś uprzedzenia do kobiet ewidentnie. Od podstawówki próbujesz wyrwać i nic? Co nie?



Zostaw chłopaka. Nie masz zmywarki to nie wiesz.

koras24

2020-11-02, 20:55
A potem zdziwiony każdy że oni je tak napie**alają

borelli

2020-11-02, 21:16
Tak więc jak widzisz terrorystę to od razu mu gazem w oczy, bo jak nie bombą, to bronią biologiczną mordują.

Asuritta

2020-11-02, 22:20
Nie od dziś wiadomo że BABY to wredne k***y ... jak za dobrze to źle jak źle to też źle wiecznie szukają dziury w całym.... chyba ze mas kase to siedzi cicho jak pijawka by się nie skończył dopływ gotówki dla nieroba z cycami...

Mors_Nigra

2020-11-02, 22:49
baronturbina napisał/a:

Stary ty masz jakieś uprzedzenia do kobiet ewidentnie. Od podstawówki próbujesz wyrwać i nic? Co nie?



Mam nadzieję, że "ona" zobaczy twój post rycerzyku! Trzymam kciuki oba!