18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sierściuch

T3RMINATOR • 2024-04-19, 22:28
Takiego to tylko uśpić bo szkoda dla niego michy.


lofi

2024-04-20, 10:12
babazwozu napisał/a:

Kto się k***a boi kota??? Może dwulatkowi by to przeszło, ale stara baba?



Nie wiesz co piszesz. Wk***iony kot jest gorszy od wk***ionego psa co widać na filmiku. Ale jak widać na tym i innych filmikach jak trzeba być poj***nym aby startować do znacznie większego przeciwnika a koty tak mają.

loky

2024-04-20, 12:38
Babosz napisał/a:

Nie wiadomo co bardziej niedoj***ne baba czy pies.



Patrząc na twoje komentarze obstawiam, że jednak to ty skoro nie wiesz jak groźne mogą być wk***ione koty.

T3RMINATOR

2024-04-20, 15:08
KomornikSądowy napisał/a:

pie**olnięty jakiś jesteś, kot giga chad, aż się baba wyj***ła elegancko na mordę, pies sp***ala, a kot zasłużył na wagon saszet!



Że jesteś mało kumaty to nie moja wina tylko twoich rodziców.

Kundel do uśpienia.

elim

2024-04-20, 20:10
Pies teraz będzie miał fleszbeki z tego zdarzenia za każdym razem jak zobaczy kota.

psotna_cipka

2024-04-20, 21:36
Smalcuchy j***ne. Do kotła i wytapiać. Smalec do słoika.

Wyjcio

2024-04-21, 02:44
lofi napisał/a:

Nie wiesz co piszesz. Wk***iony kot jest gorszy od wk***ionego psa co widać na filmiku. Ale jak widać na tym i innych filmikach jak trzeba być poj***nym aby startować do znacznie większego przeciwnika a koty tak mają.



Chcesz mi powiedzieć, że nie da się zajebac kopa takiemu kotu, tak jak się kopało piłkę za małolata?
Jakby mnie jakiś sierściuch kotek tak atakował to dostałby takiego kopa, że by nie wstał.

Nitro_Influencer

2024-04-21, 19:08
lofi napisał/a:

Nie wiesz co piszesz. Wk***iony kot jest gorszy od wk***ionego psa co widać na filmiku. Ale jak widać na tym i innych filmikach jak trzeba być poj***nym aby startować do znacznie większego przeciwnika a koty tak mają.



Koty to drapieżniki a psy to pchlarze. JP :)

loky napisał/a:

Patrząc na twoje komentarze obstawiam, że jednak to ty skoro nie wiesz jak groźne mogą być wk***ione koty.



I właśnie dlatego co jakiś czas można usłyszeć, że kot pogryzł jakieś dziecko...

LubelskiCebularz

2024-04-22, 15:23
Babosz napisał/a:

Nie wiadomo co bardziej niedoj***ne baba czy pies.
Obstawiam, że jak to z typowymi psiarami bywa, ma nierowno pod sufitem i ten pies zastepuje jej relacje miedzyludzkie. Oglada tureckie telenowele i glaszcze go godzinami. I w koncu pies przejąl niedoj***nie od niej.



Przykre masz wspomnienia z relacji twojej starej z psem. Idź z tym do lekarza i opowiedz o swojej wizji typowej psiary