18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Siekierezada

~_Yarko_ • 2020-08-09, 17:00
Śmiertelna zemsta na sąsiedzie.


Przyczyną konfliktu było nieporozumienie między sąsiadami.
Zabójca był niezadowolony z faktu, że jego sąsiad często hałasował w nocy i przeszkadzał mu we śnie.
Swoją drogą wiadomo powszechnie, że człowiek niewyspany to człowiek zły.

Konfedernacja

2020-08-09, 17:06
Ma gość szacunek dla zdrowia życia ludzkiego.
Siekiera w folii, aby denata nie zarazić i nie narazić uczestników pogrzebu na niepotrzebną kwarantannę.
Respoct.

mygyry

2020-08-09, 17:07
Jak można nie wiedzieć o kamerach w swoim miejscu zamieszkania :facepalm:

sard

2020-08-09, 17:10
mygyry napisał/a:

Jak można nie wiedzieć o kamerach w swoim miejscu zamieszkania



tak samo jak można nie wiedzieć, że jak przypie**olisz komuś siekierą to go zabijesz i pójdziesz siedzieć.

chorym

2020-08-09, 17:13
Przypomniala mi sie akcja jak znajomy stanal w obronie dziewczyny gdy jej chlopak ja tlukl, oczywiscie jej chlopakowi sie to nie spodobalo i poszedl do domu po siekere po czym wbil mu w glowe i tak go zabrano do szpitala, z siekiera w glowie. Najlepsze jest to ze nie doznal zadnego uszczerbku na zdrowiu po za wyk***ista blizna na czubku glowy :)

Se...........cz

2020-08-09, 17:29
chorym napisał/a:

Przypomniala mi sie akcja jak znajomy stanal w obronie dziewczyny gdy jej chlopak ja tlukl, oczywiscie jej chlopakowi sie to nie spodobalo i poszedl do domu po siekere po czym wbil mu w glowe i tak go zabrano do szpitala, z siekiera w glowie. Najlepsze jest to ze nie doznal zadnego uszczerbku na zdrowiu po za wyk***ista blizna na czubku glowy



No, ale co z siekierą? Co z nią?

Eknen

2020-08-09, 17:34
mygyry napisał/a:

Jak można nie wiedzieć o kamerach w swoim miejscu zamieszkania



prawdopodobnie sprawca to kryminalista , w więzieniu będzie mieć najwyższy status wśród więźniów , a na wolności jest tylko śmieciem . Uwierz mi , że dla niektórych odsiadka to sposób na życie. Ergo - miał wyj***ne na kamery i wyj***ne na świadków .

aaaaaaaaaaaaaa

2020-08-09, 17:34
Chciałbym zobaczyć podobny film ze Lwowa.
Pewnie zamiast siekiery byłyby widły.

marcino_zly

2020-08-09, 18:33
Braciak, zaj***łeś w końcu tego co pali szlugi na klatce... prawidłowo.
Ile można prosić.

mit2

2020-08-09, 18:42
Kacap kacapowi kacapem.

sereja3

2020-08-09, 19:58
Powiedzcie mi ile IQ trzeba mieć by zrobić coś takiego w "obecności" 2 kamer? Uważam, że tutaj 10 nie zostanie przekroczona.

Hefajstos78

2020-08-09, 20:09
Mam też taką k***ę nad moim mieszkaniem. j***ny techno-świr. Ma ktoś namiary na tego kolesia z filmu?

CbK

2020-08-09, 20:13
O, taki sąsiad to skarb. Peta grzecznie do kosza wyrzucił. Da się?