18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sięgała po broń więc ją zastrzelili

Jesse.Pinkman • 2023-10-19, 09:33
Według źródła sięgała po strzelbę. Źródło i link do całości.

Info:
spoiler

edek_kotek

2023-10-19, 09:36
Co za głupi naród, polecieli na księżyc a prostej rzeczy nie rozumieją że nie bierze się do ręki pistoletu gdy obok stoi uzbrojony policjant.

Takafura

2023-10-19, 09:36
Policzyłem oddane strzały: 17

Ajot

2023-10-19, 10:18
edek_kotek napisał/a:

Co za głupi naród, polecieli na księżyc a prostej rzeczy nie rozumieją że nie bierze się do ręki pistoletu gdy obok stoi uzbrojony policjant.



Amerykanie którzy lecieli na Księżyc nie byli alkoholikami jak ta 43-letnia, biała niewiasta.

Aaltonen

2023-10-19, 12:21
Cały magazynek (17 nabojów) wpierdzielić w babę... ktoś bada psychiatrycznie dych gliniarzy?

Szach1994

2023-10-19, 13:37
Aaltonen napisał/a:

Cały magazynek (17 nabojów) wpierdzielić w babę... ktoś bada psychiatrycznie dych gliniarzy?



Ty oddasz tylko 2, i dostaniesz kulkę od niej, bo może nie trafiłeś, a może adrenalina zrobi swoje i ona nie padnie jak na filmie po 1 strzale

n3t5ky

2023-10-19, 13:55
Aaltonen napisał/a:

Cały magazynek (17 nabojów) wpierdzielić w babę... ktoś bada psychiatrycznie dych gliniarzy?



Polecam obejrzeć kilka materiałów z @policeactivity, naćpani podziurawieni jak sito dalej są w stanie zrobić krzywdę

woytasw

2023-10-19, 14:11
I to mi sie podoba... Te kocie ruchy...

Yolanda

2023-10-19, 14:32
Wiem jedno... teraz ma więcej dziur do zatkania.

lacrimal

2023-10-19, 14:49
Nieźle - pykał pykał aż się skończyło, nawet trochę celował chodź pod koniec juz w drzwi poszło

SkoPio1

2023-10-19, 14:52
Aaltonen napisał/a:

ktoś bada psychiatrycznie dych gliniarzy?



Tak. I o ni są normalni, a ty - niedoinformowany.
Tobie - wiedzę czerpiesz amerykańskich filmów fabularnych - wydaje się, że wystarczy jeden strzał, i że ten strzał padnie (pocisk tam trafi) góra o milimetr od miejsca, w które celował strzelający.
Ba! Nie masz pojęcia, czym jest siła obalająca, jak działa adrenalina oraz ilu policjantów nie żyje, bo oddali tylko jeden strzał, lub nie upewnili się, że bandyta nie żyje.

 
Jesteś może prokuratorem? Oni są takimi właśnie debilami, że chcą do więzień wsadzać uczciwych ludzi za to, że bronili się przed bandytą.
Bandyta ma broń?
Bandyta powinien zginąć.
Tylko to gwarantuje brak recydywy. :-)

A wracając do serio: dodatkowo jesteś tak głupi, że chłodną analizę wielokrotnie oglądanego filmiku wraz z oglądaniem w zwolnionym tempie mylisz z prawdziwym życiem.

Prawidłowo: strzelasz tyle razy, żeby bandyta przestał się ruszać.
Co może zrobić bandyta, by uniknąć takiej palby?
Nie być bandytą/wykonywać proste polecenia policjanta.
:>

Jp2niewiedział

2023-10-19, 15:00
Aaltonen napisał/a:

Cały magazynek (17 nabojów) wpierdzielić w babę... ktoś bada psychiatrycznie dych gliniarzy?



Ciebie powinno zbadać pod względem ortograficznym

WERFI

2023-10-19, 20:46
Aaltonen napisał/a:

Cały magazynek (17 nabojów) wpierdzielić w babę... ktoś bada psychiatrycznie dych gliniarzy?



faktycznie, ja bym jeszcze dwa zużył na smolucha dla pewności