18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Się zapomniał

mariusz3pl • 2021-12-12, 23:51


I w mordę dostał :wali:

sothis

2021-12-13, 00:07
Ja lubię oglądać jak się króliczki bawią, hopsiają i jedzą tak śmiesznie banana <3

dżonyłojlker

2021-12-13, 00:44
A ta nawet nie wiedziała, że to trans.

Albo właśnie wiedziała, dlatego dostał.

krasnal_hałabała

2021-12-13, 02:35
Co za głupota, dzieciaka w okresie dojrzewania każe za seksualność, potem będzie płacz, ze nie ma wnuków bo dzieciak będzie miał zj***ną psychę przez matkę i będzie go każda partnerka zostawiać bo będzie oziębły seksualnie.

bosch86

2021-12-13, 03:11
Ludzka rzecz że się człowiek obejrzy, typiara która tego nie rozumie może nie dojrzała lub tępa c**a zapatrzona w siebie

zbynekmaslanka

2021-12-13, 05:57
Serio jak już facet na takie coś pozwala jak lanie po mordzie publicznie to już upadek kompletny. Jak można na siebie spojrzeć w lustrze.

htp

2021-12-13, 10:04
krasnal_hałabała napisał/a:

Co za głupota, dzieciaka w okresie dojrzewania każe za seksualność, potem będzie płacz, ze nie ma wnuków bo dzieciak będzie miał zj***ną psychę przez matkę i będzie go każda partnerka zostawiać bo będzie oziębły seksualnie.



Ktoś coś komuś każe?

Kalmar

2021-12-13, 10:13
krasnal_hałabała napisał/a:

Co za głupota, dzieciaka w okresie dojrzewania każe za seksualność, potem będzie płacz, ze nie ma wnuków bo dzieciak będzie miał zj***ną psychę przez matkę i będzie go każda partnerka zostawiać bo będzie oziębły seksualnie.



Brzmi to jak osobiste wyznanie krasnalku przykro nam że jesteś oziębły seksualnie ale miejmy nadzieję że przynajmniej nie jesteś pedałem .

7wporzondku

2021-12-13, 11:11
Kalmar napisał/a:

Brzmi to jak osobiste wyznanie krasnalku przykro nam że jesteś oziębły seksualnie ale miejmy nadzieję że przynajmniej nie jesteś pedałem .



A co jakby byl to bys go podrywal? j***ny

krasnal_hałabała

2021-12-14, 17:45
Kalmar napisał/a:

Brzmi to jak osobiste wyznanie krasnalku przykro nam że jesteś oziębły seksualnie ale miejmy nadzieję że przynajmniej nie jesteś pedałem .



Przykro mi, że jesteś pedałem, niestety ja wolę kobiety. ale dziękuję za propozycję. Próbowałeś się leczyć?

Noktowizor

2021-12-16, 02:45
krasnal_hałabała napisał/a:

Co za głupota, dzieciaka w okresie dojrzewania każe za seksualność, potem będzie płacz, ze nie ma wnuków bo dzieciak będzie miał zj***ną psychę przez matkę i będzie go każda partnerka zostawiać bo będzie oziębły seksualnie.



przeciez to jego laska a nie matka xD