topic

Sheriff "Stonoga" znowu w akcji.

Goldmann • 2019-11-11, 00:28
Czesio hydraulik.
- Czy może Pan wkręcić żarówkę?
- Nie, ale włożyć parówkę.

skandal

2019-11-11, 14:22
Goldmann napisał/a:

Kiedyś czytałem taką mądrą książkę o ludziach, i tam było napisane o dojrzałości kobiety od momentu pierwszego krwawienia.
Kiedyś przeczytałem taką mądrą książkę o ludziach, i tam było napisane o dojrzałości płciowej kobiety od momentu pierwszych krwawień.
Kiedyś przeczytałem taką mądrą książkę o ludziach, i tam było napisane o dojrzałości płciowej kobiety od momentu pierwszych krwawień.

Dojrzała pod jakim względem ? Fizycznie być może, psychicznie nie do końca.
Pierwsza miesiączka u dziewczynek występuje ok 12-13 roku życia. Jedna równie często zdarza się iż mają znacznie wcześniej, 10-11 lat.

Więc nadal sądzisz to co było napisane "mądrej książce" jest prawdą ?
Poza tym "gratuluje" wyrabiania zdania i poglądu na podstawie jednej, nie wiadomo czyjej i na jaki temat książki.
Polecam sprawdzić takie terminy jak krytyczne myślenie oraz walidacja danych.

Goldmann

2019-11-11, 14:40
@up

Oj, @skandal zważaj z tymi emocjami, bo Ci żyłka pęknie.
Ja po prostu napisałem, że w pewnej książce którą kiedyś przeczytałem było tak napisane. I oczywiście chodzi tutaj o dojrzałość fizyczną.
Musisz mieć "chyba" jakieś kompleksy, że od razu zacząłeś mnie zwyzywać, i pisać jakieś fake-wiadomości o mnie.

gonzales1988

2019-11-11, 14:49
Goldmann napisał/a:

Kiedyś czytałem taką mądrą książkę o ludziach, i tam było napisane o dojrzałości kobiety od momentu pierwszego krwawienia.

Przeczytaj jeszcze koran i juz w ogóle będziesz kozak

Sawix

2019-11-11, 15:23
Bobicker napisał/a:

k***a, teraz strach chodzić po ulicy z ptasim mleczkiem bo można pójść siedzieć

Zawsze możesz schować do reklamówki :D

Quovadis

2019-11-11, 17:22
Kurcze felek

zajcev

2019-11-11, 20:14
Pomijając już kwestię czy ustawka czy nie, to komentujący powyżej strasznie mieszają z tą pedofilią.

Ciekawostka poniżej wiek zgody w Europie:

Teraz patrząc na wypowiadających się powyżej to facet który w Niemczech legalnie uprawia seks z osobą wieku 14 lat po przekroczeniu granicy magicznie staje się pedofilem. Czy tak jest? No raczej nie, Pan w Niemczech robi to legalnie, Pan w Polsce nie, ale Pan w Polsce niekoniecznie jest pedofilem. Dlaczego? a to już zachęcam do zapoznania się z tym czym tak na prawdę jest pedofilia.

Nie zastanawia Was dlaczego Pan Stonoga zawsze podaje się za osoby na granicy wieku zgody? Teraz 14tka, wcześniej filmik gdzie podawał się za dziewczynę która za miesiąc będzie mieć 15te urodziny.
Swoją drogą jest jakiś ciąg dalszy tych jego łapanek?

DoubleBorger

2019-11-11, 23:54
lakeroll napisał/a:

w sumie tak się zastanawiam jak to jest, że policja z marszu delikwenta kuje, nawet nie rozpoznali sprawy

To samo mi się pomyślało. Policja na podstawie czyjejś opinii może w kajdanki kogoś zakuwać? Ja rozumiem "podejrzany" i w ogóle, ale czy słowo osoby x jest wiarygodne? Nie chodzi o to, czy był to stonoga czy ktoś inny, żadnego "proszę pokazać rozmowę". Może tylko tak niesmacznie to robią, bo takie prowokacje są żenujące z jednej strony, choć z drugiej jeżeli to wszystko prawda to niby lepiej.

:-/

RoBoTRoN

2019-11-12, 12:14
lakeroll napisał/a:

w sumie tak się zastanawiam jak to jest, że policja z marszu delikwenta kuje, nawet nie rozpoznali sprawy

Policja kuje, żeby nie sp***olił ani nic sobie nie zrobił, bo wtedy będzie ich wina. Potem delikwent ma prawo się na to skarżyć w sądzie, bo po to sąd jest żeby sprawy rozpatrywać, jak już będzie ew. akt oskarżenia. Policja zatrzymuje, a sąd lub prokurator aresztuje, i to są zupełnie różne czynności procesowe.

Caramon

2019-11-12, 13:45
Ten Stonoga to jest dla mnie zagadka. Raz bym dał mu piwo, a raz bilet w jedną stronę na Kamczatkę...

Syn_Milionera

2019-11-12, 15:12
Jak jeszcze byłem młody i głupi to nawet lubiłem Stonoge, ale prawda jest taka że to zwykły cham i manipulant.

JubeL

2019-11-12, 20:41
A obiecał że nie wezwie pchlarzy hua hua

TranzystorWyklęty

2019-11-14, 00:23
RoBoTRoN napisał/a:

Policja kuje, żeby nie sp***olił ani nic sobie nie zrobił, bo wtedy będzie ich wina. Potem delikwent ma prawo się na to skarżyć w sądzie, bo po to sąd jest żeby sprawy rozpatrywać, jak już będzie ew. akt oskarżenia. Policja zatrzymuje, a sąd lub prokurator aresztuje, i to są zupełnie różne czynności procesowe.

Też nie bardzo to rozumiem. Jakbyś na ulicy krzyknął, że ktoś jest gwałcicielem, to rzuciliby go na glebę i skuli, żeby później wyjaśniać? Na filmie chyba brak reakcji podejrzanego spowodował, że policjant jednoznacznie odebrał sytuację. Jakby zatrzymywany spokojnie powiedział, że to nieporozumienie, to pewnie wszyscy pojechaliby na komendę wyjaśniać. Stonoga jak Rutkowski, kręci chyba sam te afery, żeby je przed kamerą wyjaśniać.

bloodwar

2019-11-14, 08:16
zajcev napisał/a:

Pomijając już kwestię czy ustawka czy nie, to komentujący powyżej strasznie mieszają z tą pedofilią.
Ciekawostka poniżej wiek zgody w Europie:
Teraz patrząc na wypowiadających się powyżej to facet który w Niemczech legalnie uprawia seks z osobą wieku 14 lat po przekroczeniu granicy magicznie staje się pedofilem. Czy tak jest? No raczej nie, Pan w Niemczech robi to legalnie, Pan w Polsce nie, ale Pan w Polsce niekoniecznie jest pedofilem. Dlaczego? a to już zachęcam do zapoznania się z tym czym tak na prawdę jest pedofilia.
Nie zastanawia Was dlaczego Pan Stonoga zawsze podaje się za osoby na granicy wieku zgody? Teraz 14tka, wcześniej filmik gdzie podawał się za dziewczynę która za miesiąc będzie mieć 15te urodziny.
Swoją drogą jest jakiś ciąg dalszy tych jego łapanek?

W ustawkach pana Stonogi nie chodzi o to, żeby wyłapać pedofilów tylko o to, żeby nakręcić filmik, milion razy łatwiej wyłuskać na jakimś oficjalnym czacie napalonego faceta który szuka głupiego, młodego mięska i żeby zamoczyć jest gotowy na ewentualne ryzyko wynikające ze ślizgania się po granicy prawnej niż prawdziwego pedofila który poluje na małe dzieci ale nie na czatach tylko w parkach, na placach zabaw czy zakrystiach. Jest to idiotyczne i prowadzi jedynie do szkalowania osób które TEORETYCZNIE owszem, robią coś złego i moralnie szkodliwego , ale ciężko stawiać znak równości między kolesiem który dmucha 14stkę która za miesiąc ma urodziny i sama rozmową prowokuje i daje sygnały że chce bolca a 6 czy 8 letnim dzieckiem które siłą i podstępem zostaje zmuszone do czegoś czego robić nie chce.

Na pocieszenie można pooglądać podobne materiały z USA (seria "Catch the Predator) i tam jest jeszcze śmieszniej, bo "molestowane" przez "pedofila" "dzieci" mają 16-17 lat (bo granica dopuszczalna prawem to 18) a w każdym stanie wiek ten jest inny, w jednych jest 16 a w innych 18. Pomyślcie sobie jak się czuje koleś, który idzie do pierdla na 10 lat za wyr*chanie gorącej 17stki podczas gdy kilkaset km dalej można już legalnie dmuchać 16 :)

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-11-14, 10:07
Ja dodam od siebie,jak jest debata o trawce,to wiele ludzi mówi,że mała szkodliwość czynu,ale prawo jest prawem .Rozumem to prawo i nie,bo w mojej okolicy było chyba 4-5 przypadków,kiedy to kolesie 25-32l zalewali 13-łatkę.Kolesie nie poszli siedzieć,bo odbyły się sprawy sądowe,to za zgodą rodzin było i mogą tworzyć rodzinę jest ok.Sąd w Polsce może jakoś zalegalizować,tak jakby pedofilie,jak będą tworzyć związek,za zgodą rodziców małoletniej,bo patola.

Seba1986

2019-11-16, 22:24
Dobra robota Panie Stonoga . Brawo!