topic

Sheriff "Stonoga" znowu w akcji.

Goldmann • 2019-11-11, 00:28
Czesio hydraulik.
- Czy może Pan wkręcić żarówkę?
- Nie, ale włożyć parówkę.

zbynekmaslanka

2019-11-11, 10:05
wins89 napisał/a:

gówno mu zrobią

Bez obawy ... życie mu zrobi. Jak to przypadkowy wyskok to ja mu współczuje . Tak przy okazji jakiś ojciec tych dzieci powinien przyjechac i mu przemówić do rozumu tak jak to na tych filmikach z Brazylii czesto widac.

zerwikaptur

2019-11-11, 10:36
[quote="zbynekmaslanka"]Bez obawy ... życie mu zrobi. Jak to przypadkowy wyskok to ja mu współczuje . Tak przy okazji jakiś ojciec tych dzieci powinien przyjechac i mu przemówić do rozumu tak jak to na tych filmikach z Brazylii czesto widac.[/
Jaki ojciec jakich dzieci ? Przecież chłop pisał z prowokatorem czyli koms podstawionym .Swoja droga w taki sposób można każdego wpie**olic w pedofilie kto nie ma baby i jest młody wyposzczony .
Zagaduje do ciebie małolata w klubie w wieku około 17-18 lat bije na ku*asa aż miło i potem okazuje się ze ma 14 czy 15
Tylko ze tu chłop gadał z nastka świadom ile ma lat wiec - ochronki,wpie**ol itd

Karmazon

2019-11-11, 10:49
O k***a, ile tu obrońców j***nych pedofilów, chyba wam się portale pomyliły.

TestovironJR napisał/a:

Pedofil !? W lep sie pie**olnij dzbanie, co ona miala 10, 8 lat ze nazywasz go pedofilem ?? W tym wieku czlowiek jest dojrzaly płciowo, wiec jak mozna go nazwac pedofilem.
A ile mialby wedlug ciebie dostac za to?? no ale fakt jakos karę powinien dostac, jakby nie patrzec prawnie nie jest dozwolone uprawiac seks z osobo wieku 14 lat.
A tak wogole stonoga i inne osoby zachecające to takich czynów tez powinny zostac srogo ukarane!!!

A ty jesteś przodownikiem debilizmu, niech ci zgwałci jakiś dziad z fajnymi fetyszami córkę 12 letnią, bo to żadna różnica między 14 latką.

DzidaZawodnik

2019-11-11, 10:52
Stonoga dzbanie skończ tu swoją promocję dla upośledzonych patoli i usuń to konto.

shoe5maker

2019-11-11, 11:10
No widać że to Polska, bo w Brazylii takie siedzenie i odpowiadanie na pytania źle się kończą dla siedzącego.

SupremeLeader

2019-11-11, 11:15
TestovironJR napisał/a:

Pedofil !? W lep sie pie**olnij dzbanie, co ona miala 10, 8 lat ze nazywasz go pedofilem ?? W tym wieku czlowiek jest dojrzaly płciowo, wiec jak mozna go nazwac pedofilem.

Tak ci analfabeto tłumaczył wujek w piwnicy?

picolo

2019-11-11, 11:35
Sheriff wykańcza swoją konkurencję i tyle w temacie.

cesarz1982

2019-11-11, 11:51
Historia zna przypadki że te łowcy pedofilów sami tacy są tak jak ten psycholog Samson niby pomagał dzieciakom wykorzystywanym a sam się okazał pedofilem :-/

TestovironJR

2019-11-11, 11:57
r0773n napisał/a:

O k***a, ile tu obrońców j***nych pedofilów, chyba wam się portale pomyliły.
A ty jesteś przodownikiem debilizmu, niech ci zgwałci jakiś dziad z fajnymi fetyszami córkę 12 letnią, bo to żadna różnica między 14 latką.

k***a i kto tu mówi o debilizmie, osobowa wieku 12 a 14 lat to ogromna różnica, i jeszcze ten poj***ny argument, bo moja córka.... A tak wogóle typ nie chciał jej zgwałcić to na ch*j takie coś piszesz.

Hrabia Drapula

2019-11-11, 12:15
po pierwsze chciał bym zobaczyć jak go zatrzymali
po drugie dzisiaj 14 miała być, a wczoraj albo jutro może 10

Goldmann

2019-11-11, 12:18
Kiedyś czytałem taką mądrą książkę o ludziach, i tam było napisane o dojrzałości kobiety od momentu pierwszego krwawienia.

Kiedyś przeczytałem taką mądrą książkę o ludziach, i tam było napisane o dojrzałości płciowej kobiety od momentu pierwszych krwawień.

Kiedyś przeczytałem taką mądrą książkę o ludziach, i tam było napisane o dojrzałości płciowej kobiety od momentu pierwszych krwawień.

Karmazon

2019-11-11, 12:20
TestovironJR napisał/a:

k***a i kto tu mówi o debilizmie, osobowa wieku 12 a 14 lat to ogromna różnica, i jeszcze ten poj***ny argument, bo moja córka.... A tak wogóle typ nie chciał jej zgwałcić to na ch*j takie coś piszesz.

2 lata to ogromna różnica? Często 12 czy 14 letnia dziewczyna nie jest świadoma na co się pisze, może dlatego prawo jest takie a nie inne. I ja tu piszę o twoim debilizmie jakbyś dalej miał wątpliwości.

zbynekmaslanka

2019-11-11, 12:41
[quote="zerwikaptur"]
zbynekmaslanka napisał/a:

Bez obawy ... życie mu zrobi. Jak to przypadkowy wyskok to ja mu współczuje . Tak przy okazji jakiś ojciec tych dzieci powinien przyjechac i mu przemówić do rozumu tak jak to na tych filmikach z Brazylii czesto widac.[/
Jaki ojciec jakich dzieci ? Przecież chłop pisał z prowokatorem czyli koms podstawionym .Swoja droga w taki sposób można każdego wpie**olic w pedofilie kto nie ma baby i jest młody wyposzczony .
Zagaduje do ciebie małolata w klubie w wieku około 17-18 lat bije na ku*asa aż miło i potem okazuje się ze ma 14 czy 15
Tylko ze tu chłop gadał z nastka świadom ile ma lat wiec - ochronki,wpie**ol itd

Coś czuje że temu kolesiowi nie pomoże gadka typu 'Swoja droga w taki sposób można każdego wpie**olic w pedofilie'. Kazdy pedofil się tłumaczy ... nie wiedziałem ona wygladała na 18 lat. Nie wiem czy sobie zdajesz sprawe ze dlatego te młode osoby są pod taką ochroną bo to są dzieci i nie odpowiadają do końca za swoje czyny. Natomiast taki potencjalny pedofil tak ... jak pokazuje załączony obrazek obsranego ze strachu goscia. A tą gadke to sobie powiedz ojcu lub bratu dziewczyny to wtedy się dowiesz gdzie będziesz miał tego ku*asa.

TranzystorWyklęty

2019-11-11, 13:45
TestovironJR napisał/a:

A ile mialby wedlug ciebie dostac za to?? no ale fakt jakos karę powinien dostac, jakby nie patrzec prawnie nie jest dozwolone uprawiac seks z osobo wieku 14 lat.

A tak wogole stonoga i inne osoby zachecające to takich czynów tez powinny zostac srogo ukarane!!!

Na poważnie, czy wk***iony jesteś, bo cię zawinęli za bzykanko 14 latka?

tatar1234

2019-11-11, 14:11
fejkowe gówno, poziom z ukrytej prawdy