18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sha-Kim Akil Webley z pistoletu do policji mierzył

GeorgeHarvey1 • 2024-03-16, 13:00

Ale już nie będzie,bo nie żyje . Pikesville, Maryland

Manolito666

2024-03-16, 13:03
Za odstrzelenie fekalioskórego zawsze piwo!

Tomson102

2024-03-16, 13:29
Witam
próbowałem juz wszystkiego nie działają mi przyciski na stronie otwarcie nawej strony przez nr stron na dole otwarcie innego działu i wszystkie inne opce na gorze strony o dziwo piwo moge dodawać. Czy moze ktoś powiedzieć jak to odblokować, bo jest to nieziemsko wk***iające. na tel. wszystko działa

Roskosmos

2024-03-16, 13:46
Fajnie, że się murzyny biorą za siebie

mieszał

2024-03-16, 14:32
Ja się pytam co taka mała aktywność na Sadisticu, większość jest na wyborach u Władka?

majeńka

2024-03-16, 14:39
mieszał napisał/a:

Ja się pytam co taka mała aktywność na Sadisticu, większość jest na wyborach u Władka?

Tylko jedna osoba jest (lub kilka, ale mają wiele portali do obsłużenia tak więc średnia wychodzi ta sama). I samą wyprawę do lokalu i nazad mógłby ogarnąć w pół godziny — ale ze względu na wybory mają prikaz żeby wszyscy pracownicy zajęli się portalami krajowymi.

Janko

2024-03-16, 16:31
I ch*j mu w dupę na pożegnanie
j***ł go pies

SkoPio1

2024-03-16, 17:18
Za takie strzelanie przekoszoną bronią winno się łapy upie**alać tuż przy dupie.
:>

Isthistheend

2024-03-16, 18:46
Tomson102 napisał/a:

Witam
próbowałem juz wszystkiego nie działają mi przyciski na stronie otwarcie nawej strony przez nr stron na dole otwarcie innego działu i wszystkie inne opce na gorze strony o dziwo piwo moge dodawać. Czy moze ktoś powiedzieć jak to odblokować, bo jest to nieziemsko wk***iające. na tel. wszystko działa



jak mozilla to sproboj deaktywowac wszystkie komponenty, jak ublock itp itd, jak nie dziala to musisz ja zresetowac. sproboj tez po prostu zresetowac komputer, czasem ludzie trzymaja kompa otwartego 24/7 i tez sie rozne rzeczy odpie**alaja xdd

smc

2024-03-16, 19:13
majeńka napisał/a:

Tylko jedna osoba jest (lub kilka, ale mają wiele portali do obsłużenia tak więc średnia wychodzi ta sama). I samą wyprawę do lokalu i nazad mógłby ogarnąć w pół godziny — ale ze względu na wybory mają prikaz żeby wszyscy pracownicy zajęli się portalami krajowymi.




Może moderator oznaczyłby ich literką z? Byłoby łatwiej wszystkim.

siedlik

2024-03-16, 19:32
Tomson102 napisał/a:

Witam
próbowałem juz wszystkiego nie działają mi przyciski na stronie otwarcie nawej strony przez nr stron na dole otwarcie innego działu i wszystkie inne opce na gorze strony o dziwo piwo moge dodawać. Czy moze ktoś powiedzieć jak to odblokować, bo jest to nieziemsko wk***iające. na tel. wszystko działa



No google chrome tak mialem, jak adblock mialem. Zainstaluj uBlock Orgin i nie bedzie problemu.

Szary_Jeleń

2024-03-16, 19:47

czescjed

2024-03-17, 08:25
Tylną szybę radiowozu też od razu zastrzelił, bo była czarna :lol: