18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sfilmuje sobie pająka

~LegendarnyZiom • 2016-02-14, 12:50
Takiego jeszcze nie widziałem.


ke...........00

2016-02-14, 15:03
Ciekawe ktory sadolowy kamerzysta by wytrzymal z zimną krwią

saves

2016-02-14, 15:12
Kiedyś zasypiałem pod namiotem w śpiworze. W pewnym momencie coś zaczęło mnie łaskotać po klatce piersiowej. Włączyłem latarkę i tuż przed oczami zobaczyłem na klacie sk***ysyna na ośmiu łapach. Jak podskoczyłem to mało z namiotu przez zasunięte wejście nie wyleciałem.

Ch...........el

2016-02-14, 19:24
Weź ten pająk i go ugryź.

miskolargol

2016-02-14, 19:55
saves napisał/a:

Kiedyś zasypiałem pod namiotem w śpiworze. W pewnym momencie coś zaczęło mnie łaskotać po klatce piersiowej. Włączyłem latarkę i tuż przed oczami zobaczyłem na klacie sk***ysyna na ośmiu łapach. Jak podskoczyłem to mało z namiotu przez zasunięte wejście nie wyleciałem.



Mialem podobnie pod namiotem nad morzem.Wchodze do namiotu w nocy (niskiej 3jki) i nad moja glowa ujrzalem pajaka mutanta.W odruchu zlapalem go i zgniotlem w reku,ale musialem wyjsc z namiotu i wciagnac browara z wrazenia.

freaky

2016-02-14, 20:37
saves napisał/a:

Kiedyś zasypiałem pod namiotem w śpiworze. W pewnym momencie coś zaczęło mnie łaskotać po klatce piersiowej. Włączyłem latarkę i tuż przed oczami zobaczyłem na klacie sk***ysyna na ośmiu łapach. Jak podskoczyłem to mało z namiotu przez zasunięte wejście nie wyleciałem.


miskolargol napisał/a:


Mialem podobnie pod namiotem nad morzem.Wchodze do namiotu w nocy (niskiej 3jki) i nad moja glowa ujrzalem pajaka mutanta.W odruchu zlapalem go i zgniotlem w reku,ale musialem wyjsc z namiotu i wciagnac browara z wrazenia.


Ja po odsłonięciu namiotu znajdywałem co najwyżej jednookiego węża. :-P