18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sezon na motoleszcze...

Halman • 2022-04-28, 14:08

ja to z podziwu nad motorzystami wyjść nie mogę... :szloch:

lolaxxdd

2022-04-28, 14:32
zajebiste dawaj ,,wincyj....

baronturbina

2022-04-28, 15:15
To jakieś pedalskie skuterki. Na to dowód wystarczy wiec znajomość przepisów czy umiejetność jazdy jest zbędna.

CzerstWybut

2022-04-28, 15:15
Dawaj, wrzucaj też autop*zdy :mrgreen: tych co autami jeżdżą to dopiero zjeby jak sie popatrzy na filmy, co nie kauman :mrgreen:

Nie ma to jak komentować z pozycji krzesła coś do czego trzeba mieć jaja a nie cipe no i troche więcej ambicji w życiu niz wirtualne piwa ;)

Halman

2022-04-28, 15:20
CzerstWybut napisał/a:

coś do czego trzeba mieć jaja



odkręć manetkę, zakręć mózg :ciasteczkowy:

CzerstWybut

2022-04-28, 15:34
Halman napisał/a:

odkręć manetkę, zakręć mózg



Wyłącz komputer wyjdź z piwnicy

Halman

2022-04-28, 15:36
CzerstWybut napisał/a:

Wyłącz komputer wyjdź z piwnicy


dziękuję za zbędną troskę; wychodzę częściej niż możesz sądzić

ra0mir

2022-04-28, 18:31
To u ruskich, straty dla świata wyniosły -10000 rubli.

andrzejrobert75

2022-04-28, 21:55
Przypomniał mi się filmik z USA,jak ( chyba) naćpany motorzysta pojechał na czołówkę z jakimś pickupem,w samochodzie była kamerka,i była Stopklatka z momentu przed zderzeniem motocyklista uśmiech na całą twarz,może ktoś pamięta.

Szakhal

2022-04-28, 22:03
Fajna muzyczka.

Jakby ktoś się zastanawiał: Can-D-Music - Navigator

Anonimowyja

2022-04-28, 23:02
Szakhal napisał/a:

Fajna muzyczka.
Jakby ktoś się zastanawiał: Can-D-Music - Navigator


Myślę, że większości będzie się kojarzył z Techno Vikingiem


baronturbina

2022-04-29, 00:06
Anonimowyja napisał/a:

Myślę, że większości będzie się kojarzył z Techno Vikingiem


Ale to jest chyba z jakiejś parady dla niemieckich pedałów. Może tego lepiej nie wrzucać?

kocur

2022-04-29, 00:26
CzerstWybut napisał/a:

Dawaj, wrzucaj też autop*zdy tych co autami jeżdżą to dopiero zjeby jak sie popatrzy na filmy, co nie kauman
Nie ma to jak komentować z pozycji krzesła coś do czego trzeba mieć jaja a nie cipe no i troche więcej ambicji w życiu niz wirtualne piwa



jest i ona urażona motop*zda. :D

pankruk

2022-04-30, 07:09
CzerstWybut napisał/a:

Dawaj, wrzucaj też autop*zdy tych co autami jeżdżą to dopiero zjeby jak sie popatrzy na filmy, co nie kauman
Nie ma to jak komentować z pozycji krzesła coś do czego trzeba mieć jaja a nie cipe no i troche więcej ambicji w życiu niz wirtualne piwa



Do czego trzeba mieć jaja, a nie p*zde przyjacielu? Do jeżdżenia motocyklem? Chyba k***a do świadomości, że przy najmniejszej kolizji napie**ala się własnym ciałem o asfalt, znak drogowy, drzewo lub j***ną krowę. Potem cała rodzina w rozpaczy bo poturbowany leżysz na intensywnej albo wracasz bez nogi albo masz jubileusz 1 listopada. Tylko brat się cieszy bo jednego mniej do podziału ziemi.