18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sezon 2013/2014 w skokach narciarskich

pauauek • 2014-03-25, 02:19
Były emocje w tym sezonie :D :-x

zioolo

2014-03-25, 11:54
Jeżeli to twoja robota , piwko sie nalezy ;)

limon

2014-03-25, 13:31
Jeden z niewielu żyjących polaków którego warto oglądać i podziwiać więc zbędne komentarze proszę sobie darować.


Wolę 1000 razy skoki oglądać niż tuska i jego ferajnę...

Piooner

2014-03-26, 00:21
Jak można w ogóle oglądać skoki ???

solter909

2014-03-26, 00:26
@up

Jak można pisać takie pierdoły?

rlkp

2014-03-26, 00:44
@Piooner

Można oglądać skoki bo to jedna z nielicznych dyscyplin sportowych z jakich możemy być dumni, gdzie Ci sportowcy robią to z pasji, miłości, widać u nich radość z każdej oddanej próby, a nie dla tylko dla pieniędzy....

Bierzmy z takich ludzi przykład, a nie wszyscy ślepo zapatrzeni w piłkę nożną gdzie po boisku biegają wystylizowane c*pki... nauczone zbierać grube miliony za to że będzie biegał przez 90minut po boisku...

thewhitestar

2014-03-26, 00:50
limon napisał/a:

Jeden z niewielu żyjących polaków którego warto oglądać i podziwiać więc zbędne komentarze proszę sobie darować.


Wolę 1000 razy skoki oglądać niż tuska i jego ferajnę...


Musisz mieć ładnie nasrane skoro nawet pod filmikiem z sukcesami polskich sportowców wylatujesz z polityką. Co mnie k***a obchodzi twoje nastawienie do Tuska? Do typowego internetowego napinactwa brakuje jeszcze tylko czegoś w stylu "nożna jest dla ciot, czemu to sport narodowy!?@!!#11one"

crupal

2014-03-26, 00:59
Jestem z niego DUMNY ! (:

pauauek

2014-03-26, 01:12
Wiem to jest sadistic, ale proszę o jedno. Po co te spiny? Jeden lubi piłkę, drugi siatkówkę, trzeci skoki. Po kiego ch*ja te spiny? Mamy piłkarzy na światowym poziomie, mamy wspaniałych siatkarzy i super skoczków. Nie rozumiem co niektórych po co ta zawiść? :-? Niech jeden z drugim osiągnie tyle co Ci skoczkowie/piłkarze i wtedy się wypowiada na dany temat. :-/

slo1q

2014-03-26, 01:12
Wątpię, abyś dobrze k***a wpisał adres strony. SADISTIC.PL, a nie jakieś pseudosportowe ścierwo

faba

2014-03-26, 01:14
Ziobro (2:37) ale się szczerze chłopak cieszy. Najpierw się ucieszył, ze szczęścia prawie się wyj***ł następnie nie wiedział co się k***a dzieje i poszedł z ryczem, ciesząc bułę do widowni :P

pauauek

2014-03-26, 01:18
slo1q napisał/a:

Wątpię, abyś dobrze k***a wpisał adres strony. SADISTIC.PL, a nie jakieś pseudosportowe ścierwo



Do kogo pijesz? :-|

faba napisał/a:

Ziobro (2:37) ale się szczerze chłopak cieszy. Najpierw się ucieszył, ze szczęścia prawie się wyj***ł następnie nie wiedział co się k***a dzieje i poszedł z ryczem, ciesząc bułę do widowni :P



Najwidoczniej do niego jeszcze nie dotarło, że wygrał :D

Paweł92

2014-03-26, 01:26
rlkp napisał/a:

@Piooner

Można oglądać skoki bo to jedna z nielicznych dyscyplin sportowych z jakich możemy być dumni, gdzie Ci sportowcy robią to z pasji, miłości, widać u nich radość z każdej oddanej próby, a nie dla tylko dla pieniędzy....

Bierzmy z takich ludzi przykład, a nie wszyscy ślepo zapatrzeni w piłkę nożną gdzie po boisku biegają wystylizowane c*pki... nauczone zbierać grube miliony za to że będzie biegał przez 90minut po boisku...




Tak jest... z pasji i miłości, nie dla pieniędzy... :roll: Tylko zobacz ile taki skoczek dostaje za podium na jednych zawodach + kasa od sponsorów + reklamy i wyjdzie Ci ta pasja i miłość.

U piłkarzy za to nie widać radości po strzelanych golach, wygranych meczach, po zdobywanych trofeach. Oni tylko wszystko dla pieniędzy... . Dobre masz rozumowanie :roll: "Piłka nożna fee i ch*j a pilkarze to c*pki". Tylko gdyby taka niejedna "c*pka" by Ci wjechała z bara to by Ci kręgosłup naruszyła albo robiąc wślizg nogi połamała. I mam tu głównie na myśli właśnie kopaczy naszej marnej ligi ( z której jakże się tutaj wyśmiewają "znawcy"), którzy braki techniczne muszą nadrabiać siłą i agresją. Za samo bieganie 90 min. po boisku to piłkarz może wylądować na ławce czy zostać zjechany po rodzinie od najgorszych przez kibiców nie mówiąc już o tym, że może dostać wpie**ol od kiboli (bo i takie przypadki miały wiele razy miejsce..).

Ludzi, którzy nie rozumieją co to znaczy wygrana nad największym rywalem i śmianie się takiemu w twarz odsyłam do oglądania skoków. Tam są rzeczywiście ogromne emocje... :roll:

I mimo wszystko Kamilowi gratuluje zwycięstwa w pucharze świata i medali olimpijskich! :ok:

kaktuz

2014-03-26, 01:28
ludzie ale pie**olicie to jest sport który uprawia się w 10 krajach na świecie więc nie ma co się nim jarać a już nie wspomnę o porównaniach typu piłka vs skoki bo w piłkę gra cały świat