18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Seth MacFarlane i jego skecze

Despe • 2016-10-23, 23:35
Mały zlepek skeczy od twórcy Family Guy'a



enjoy

frytaa

2016-10-24, 17:03
Polskie kabarety są śmieszniejsze

Brokol

2016-10-24, 17:19
Przypomniałem sobie dlaczego nie lubię Family Guy - tylko Stewie daje rade w tym "serialu"

qulanogilewej

2016-10-24, 18:00
to ten j***niutki żydek ? imie seth duzo mówi...

Profx5015

2016-10-24, 18:11
Żarty o gównie! hehe he...

mazurpl

2016-10-24, 20:17
Każdy kto oglądał South Park wie, że fabułę Family Guy wymyślają manaty.


BrianGriffin

2016-10-24, 22:43
frytaa napisał/a:

Polskie kabarety są śmieszniejsze



Kurcze, gość wstawia filmik, a w pierwszym komentarzu ktoś się obnosi ze swoim pedalstwem :-/

midnightc

2016-10-25, 00:08
BrianGriffin napisał/a:



Kurcze, gość wstawia filmik, a w pierwszym komentarzu ktoś się obnosi ze swoim pedalstwem :-/



Nawet liczyć nie umiesz, bo Twój komentarz nie był pierwszy. A jeśli polskie kabarety są na polskie kabarety są poniżej poziomu mułu, to do żenady jaką jest obecnie Family Guy nikt się jeszcze nie dowiercił.

wernetto

2016-10-25, 09:23
midnightc napisał/a:



Nawet liczyć nie umiesz, bo Twój komentarz nie był pierwszy. A jeśli polskie kabarety są na polskie kabarety są poniżej poziomu mułu, to do żenady jaką jest obecnie Family Guy nikt się jeszcze nie dowiercił.



Cóż dla niektórych osób, humor jak ten z Family Guy lub od Monty Pythona jest zbyt skomplikowany. Jeśli nie widzisz genialnych odnośników do sytuacji na świecie w serialu Setha, to widać jeszcze jesteś zbyt głupi na taki rodzaj humoru.
Wracaj do swoich Ani Mru Mru, czy jak im tam.

midnightc

2016-10-26, 07:07
wernetto napisał/a:



Cóż dla niektórych osób, humor jak ten z Family Guy lub od Monty Pythona jest zbyt skomplikowany. Jeśli nie widzisz genialnych odnośników do sytuacji na świecie w serialu Setha, to widać jeszcze jesteś zbyt głupi na taki rodzaj humoru.
Wracaj do swoich Ani Mru Mru, czy jak im tam.



Jeśli porównujesz humor oparty na pierdzeniu z Family Guy'a do abstrakcyjnych akcji z Monthy Pythona, to ja nie widzę celowości dalszej dyskusji, dno umysłowe. Odnośniki do współczesnej pop kultury i sytuacji politycznej to przedstawia raczej South Park.