18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Serwis garażowy

~_Yarko_ • 2021-04-04, 14:33
Nielegalne usługi serwisowe butli z gazem.


Janusz_k

2021-04-04, 14:47
Tak sie kończy majstrowanie przy butli z gazem w zamkniętym pomieszczeniu :)

Juzwa

2021-04-04, 18:01
W latach 90 w Krakowie przy ul Centralnej goście bawili się w spawaczy gazowych. Mieli w garażu wytwornicę acetylenu. Ponoć przeciekał dach i woda dostała się do karbidu. Po zainicjowaniu ognia garaże podobno ładnie podskoczyły, a paru gości wylądowało w szpitalu a finalnie chyba na cmentarzu. Ten wybuch odczułem w mieszkaniu z ZAMKNIĘTYMI oknami w domu oddalonym o jakieś 300m. Musiało być wesoło w tym garażu. To jebnięcie na filmiku chyba jest śmieszne w porównaniu z tamtym.
Tak czy owak, trzeba być niespełna rozumu, żeby robić w garażu cokolwiek z gazem.

Janusz_k

2021-04-04, 22:16
Juzwa napisał/a:

Tak czy owak, trzeba być niespełna rozumu, żeby robić w garażu cokolwiek z gazem.



Tym bardziej że LPG czy acetylen czuć w powietrzu, a jak czuć to znaczy że już jest te kilka % i jest niebezpiecznie.

Juzwa

2021-04-05, 18:19
Janusz_k napisał/a:

Tym bardziej że LPG czy acetylen czuć w powietrzu, a jak czuć to znaczy że już jest te kilka % i jest niebezpiecznie.



Kiedy był ten wybuch o którym napisałem wyżej, nie pamiętam, ale było to przed jakimiś Świętami. Albo Wigilia, albo Wielka Sobota. W każdym razie było dość zimno i może zapach tego gazu nie był tak mocno wyczuwalny.