18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Serial Peripheral - Amazon - odcinek 6 :)

trytkowski3 • 2022-12-01, 19:10
Czy też macie taki fajny tytuł odcinka 6? wiem że mało sadystyczne, ale miło mi się zrobiło i postanowiłem się podzielić :)


35i

2022-12-01, 19:20
trytkowski3 napisał/a:

miło mi się zrobiło



Masochista, czy co?

pazuzu

2022-12-01, 19:28
Tak, to oficjalna nazwa odcinka ale trzeba przyznać że przy aktualnej poprawności miło zobaczc jakiś fajny tytuł :-)

trytkowski3

2022-12-01, 19:44
No na to, że to oryginalny tytuł to nie wpadłem :)
Brawo Amazon :)

Kriski

2022-12-01, 20:07
Współczuję Ci że oglądasz taki chłam.

zwierzak30

2022-12-01, 20:46
Dupa,dupa. hahaha dupa haha
siutek Hahahahaha

Intelektualnie prawie to samo.

~prophetess

2022-12-01, 22:01


Dosłownie przetłumaczone z angielskiego, wystarczyło wpisać w Google.

Baronessa

2022-12-01, 22:05
Ile kosztuje abo za ten gówniany Amazon? Ambitnych propozycji jak widać na tym chyba nie ma...

W monitor lepszy byś zainwestował, czy co to tam jest, bo na tym wypłowiałym syfie nic nie widać...

Maniecky

2022-12-01, 22:16
Aaaa...rozrywka dla normiakow i lemingow.....pranie mozgu dla calej rodziny za ktore te ameby placa jescze..... a za rok bedzie "Mamo ja juz nie ce miec siusiaka"

~Angel

2022-12-01, 22:30
Baronessa napisał/a:

Ile kosztuje abo za ten gówniany Amazon? Ambitnych propozycji jak widać na tym chyba nie ma...
W monitor lepszy byś zainwestował, czy co to tam jest, bo na tym wypłowiałym syfie nic nie widać...



50 na rok i parę tytułów jest wartych zobaczenia ale ogólnie gówno jak na netflixie. Generalnie wszystko co wartościowe człowiek zdąży zobaczyć w darmowym okresie próbnym.

trytkowski3

2022-12-01, 22:33
W tym akurat nie ma pedalstwa.

Kriski napisał/a:

Współczuję Ci że oglądasz taki chłam.



Dzięki, już mi lżej :)

Baronessa napisał/a:

Ile kosztuje abo za ten gówniany Amazon? Ambitnych propozycji jak widać na tym chyba nie ma...
W monitor lepszy byś zainwestował, czy co to tam jest, bo na tym wypłowiałym syfie nic nie widać...



Monitor jest spoko, jakoś tak gówniano się nagrało

:roll:

baronturbina

2022-12-01, 22:57
Baronessa napisał/a:

Ile kosztuje abo za ten gówniany Amazon? Ambitnych propozycji jak widać na tym chyba nie ma...
W monitor lepszy byś zainwestował, czy co to tam jest, bo na tym wypłowiałym syfie nic nie widać...


Amazon to nawet paczki gubi, wiec szkoda nawet rozważać kanał z filmami.

MiluQ

2022-12-01, 23:09
fajne, usun

VanHoge

2022-12-01, 23:12
Sadyzmem teraz jest samo odwiedzanie Sadistica. takie gówna wrzucacie TIktoki insta i facebusie że czekam teraz na filmy z kotkami i unboxy zestawów dla zmywarek. Srał was pies. trzeba szukać innego serwisu bo to sie zrobiło marne gówno z tego. tzreba sie przebic przez tonu gówna żeby trafic na jakiś dobry filmik. Moderacja działa jak nasz nieRZĄD, przymknać oczy udawać że sie nie widzi ważne że sie nabija odsłon. Hu... wam w oko bo w dupe to dla was przyjemność